TVN ocenzurował Wojewódzkiego!

TVN ma problem z programem Kuby Wojewódzkiego.

Oglądalność show spada na łeb na szyję. Kiedyś jego program oglądało ponad 4 miliony widzów. Ostatnimi czasy przed telewizorami siada o połowę mniej widzów. Dlaczego? Może Kuba Wojewódzki po prostu się znudził. Formuła show nie zmieniła się od początku istnienia programu , a i prowadzący trochę mógł się opatrzeć.

Kuba nie zaprasza już gości z którymi się nie lubi. Zaprasza swoich kumpli i zamiast przeprowadzać z nimi szczere rozmowy, to ciągle im słodzi. Co gorsza, sili się na bycie bardziej kontrowersyjnym, czego konsekwencją jest to, że TVN płaci kary za jego wybryki.

Jakiś czas temu stacja powiedziała - dość! Gdy w programie z udziałem Marii Peszek piosenkarka opowiadała Kubie o wzwodach i dokonywała "obrzezania" tortu w kształcie penisa, stacja postanowiła nie emitować tego fragmentu. Bała się reakcji KRRiT. To wkurzyło Peszek.

Kuba sprezentował mi tort, na którym był marcepanowy wzwód. Odmówiłam gryzienia ustami. Poprosiłam o nóż, nożem dokonałam rytualnego obrzezania. Wycięto ten fragment" - mówi "Wysokim obcasom" Maria.

Mimo że wycięto ten fragment, pora emisji programu i tak została przeniesiona z 22.30 na 23.00. Co na to wszystko Kuba ? Wojewódzki nie rozumie decyzji TVN, dlatego stwierdził, że niedługo jego show zostanie przeniesione "na godzinę 27"!

Z drugiej strony - zawsze to jakaś promocja dla jego upadającego programu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA