Ricky Martin został skrytykowany przez kościół!

Gej został ojcem bliźniaków. To nie podoba się kościołowi oraz niektórym dziennikarzom.

Orientacja seksualna Ricky'ego Martina nie jest dla nikogo tajemnicą. Choć początkowo piosenkarz ukrywał, że jest homoseksualistą, z czasem przestał dementować te plotki. Bożyszcze kobiet woli po prostu chłopców. Doniesienia pracy o jego preferencjach, potwierdziły zdjęcia Martina z jego wakacji z partnerem. Ostatnio pisaliśmy o tym, że piosenkarzowi urodziły się bliźniaki. Dzieci Martina zostały zapłodnione popularną metodą in vitro. Nie od dzisiaj wiadomo, że kościół katolicki potępia ten sposób przychodzenia na świat dzieci. Ricky Martin jako osoba publiczna, daje przykład innym ludziom. Kardynał Oscar Andres Rodriguez ostro skrytykował czyn Rickiego!

Swoim złym zachowaniem zmniejszył godność istoty ludzkiej. Nie można przecież tak po prostu kupić lub wynająć życia ludzkiego. Zwłaszcza jest to złe, bo to osoba publiczna robi to na oczach wszystkich - powiedział magazynowi "Popcunch" Kardynał Oscar Andres Rodriguez z Hondurasu.

Ricky MartinRicky Martin Ricky Martin, PRPhotos

To nie jedyna osoba, od której "oberwał" piosenkarz. Martin usłyszał parę gorzkich słów od prezentera Estebana Arcea.

Ricky jesteś degeneratem i współczuję tym dzieciom. Uważam, że to chore, gdyż zrobiłeś to tylko dlatego, że masz bardzo duże ego. Dzieci będą dorastały bez matki -powiedział w swoim programie dziennikarz.
Więcej o:
Copyright © Agora SA