"Love Island". Roksana nie jest fanką naturalności. Mamy jej zdjęcia sprzed paru lat! Trudno poznać

Roksana Tasiemska na fotografiach z przeszłości jest nie do poznania. Pewna siebie brunetka przeszła ogromną metamorfozę. Dotarliśmy do archiwalnych zdjęć nowej uczestniczki "Love Island".

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Piąta edycja programu "Love Island. Wyspa Miłości" powoli nabiera rozpędu. Z randkowego show odeszli już pierwsi uczestnicy, a na ich miejsce pojawiły się nowe osoby. Jedną z nich jest Roksana Tasiemska. Dziewczyna od samego początku wzbudziła ogromne zainteresowanie zarówno ze strony mieszkańców luksusowej willi w hiszpańskiej Andaluzji , jak i widzów. W mediach społecznościowych nie brakuje uszczypliwych komentarzy na temat jej wyglądu. Wiele osób zarzuca 25-latce, że przesadziła z operacjami plastycznymi. Zobaczcie sam, jak zmieniła się Roksana Tasiemska.

Jak zmieniła się twarz Donatelli Versace?Czarowała, ale chciała bardziej. Stała się ofiarą. Tak zmieniała się twarz Donatelli

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

"Love Island. Wyspa miłości". Metamorfoza Roksany Tasiemskiej

Uroda Roksany od samego początku wzbudziła duże poruszenie. Męska część uczestników show jest nią zachwycona. Szczególnie wrażenie zrobiły na nich długie czarne włosy, wyraźnie zaznaczone rzęsy i piękne oczy. Wzrok przykuwa również jej sylwetka. Sama zainteresowana zapewnia, że to w stu procentach zasługa dobrych genów.

'Love Island''Love Island' Screen: Instagram/@loveislandwyspamilosci

Internauci są jednak innego zdania i już zdążyli surowo ocenić wygląd 25-latki.

Byłam pewna, że w tej edycji postawiliście na naturalność. Dobre geny? Pytanie z jakiej kliniki.
Młoda dziewczyna, a zrobiona dramatycznie - napisali fani show.

Roksana, zanim dołączyła do ekipy show, zadbała o to, aby w mediach społecznościowych nie było zbyt wielu zdjęć z jej przeszłości. Z instagramowego profilu zniknęły wszystkie posty. 25-latka pozostawiła jedynie kilka wyróżnionych relacji ze swoimi najfajniejszymi stylizacjami oraz ujęciami ze wspólnych imprez z przyjaciółmi.

Roksana TasiemskaRoksana Tasiemska Screen: Instagram/@roxana.tasiemska

Jedynie na Facebooku możemy odnaleźć kilka fotografii, które zostały opublikowane przez jej znajomych. Jedna z nich pochodzi z 2015 roku, a druga została wykonana trzy lata później. Rzeczywiście wygląd Roksany bardzo się zmienił. Co ciekawe, dziewczyna od lat pozostaje wierna długim czarnym włosom. Więcej zdjęć nowej uczestniczki "Love Island" znajdziesz w naszej galerii. 

Roksana TasiemskaRoksana Tasiemska Screen: https://www.facebook.com/roksana.tasiemska

"Love Island. Wyspa miłości". Kiedy i gdzie oglądać?

Piąta edycja popularnego show rozpoczęła się w 28 lutego. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 22:05. Wielki finał pojawi się najprawdopodobniej na początku kwietnia 2022 roku.

 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: