Edyta Golec sama urządziła dom. Taras to marzenie, ale spójrzcie na kominek w salonie. Boski!

Dom Łukasza i Edyty Golców to chata prawie jak z bajki. Sprawdzamy, jak mieszka słynne małżeństwo.

Łukasz i Edyta Golcowie mieszkają w pięknej, góralskiej chacie. Z dala od miejskiego zgiełku mogą delektować się ciszą, z tarasu podziwiać Beskid Żywiecki, a w wolnych chwilach zabierać pociechy na spacery po łąkach i lasach. Zachwyca nie tylko samo położenie ich domu, lecz także jego wnętrze. Sami zobaczcie. 

Joanna Przetakiewicz, Edyta PazuraAndziaks postawiła w domu kilka choinek. Przetakiewicz ma las

Zobacz wideo Edyta Golec o domu w Beskidzie. "Wymarzyłam go sobie"

Tak wygląda wymarzony dom Łukasza i Edyty Golców. Wnętrza są bardzo przytulne 

W rozmowie z naszym reporterem Edyta Golec uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że podczas urządzania domu praktycznie nie korzystała z pomocy profesjonalnej ekipy. Żona muzyka doskonale wiedziała, jak mają prezentować się wnętrza. 

Jak dom został wybudowany, to wiedziałam, w jakim duchu chcę go poprowadzić, jak go sobie wymarzyłam. Nikt nam niczego we wnętrzu nie projektował (...). Wystrój to praktycznie moja praca. Czasem posiłkowałam się pomocą dziewczyn, które mają styczność z projektowaniem wnętrz, ale raczej starałam się sama panować nad tym.

Edyta Golec dodała także, że bryłę budynku zaprojektował im lokalny architekt. 

Skorzystaliśmy z pomocy architekta, który pochodzi z naszych regionów i wie, jak połączyć nowoczesność z tradycją. 

Rzeczywiście na zdjęciach posiadłości widać, że udało im się pogodzić te dwa style. Z zewnątrz drewniana chata prezentuje się bajecznie, a surowe bele z pewnością robią ogromne wrażenie na przyjezdnych. 

Dom, Edyta i Łukasz GolecDom, Edyta i Łukasz Golec TVP / VOD screen

Drewno króluje także we wnętrzach, które w połączeniu z typowo góralskimi akcentami sprawia, że pomieszczenia są bardzo przytulne. Na ścianach nie brakuje ciekawych dodatków oraz rodzinnych zdjęć. Naszą uwagę szczególnie zwrócił bardzo oryginalny kominek.

Łukasz Golec w swoim domuŁukasz Golec w swoim domu JACEK KOZIOL EAST NEWS pobrane 15.12.2022

Golcowie nie zapominają o muzycznych tradycjach nawet na chwilę. W ich salonie znajduje się piękne czarne pianino, do którego wspólnie zasiadają i grają ulubione piosenki. Nic w tym dziwnego, że często goście przychodzący do ich posiadłości mogą usłyszeć dźwięki pięknych, polskich kolęd.

Łukasz Golec w swoim domuŁukasz Golec w swoim domu JACEK KOZIOL EAST NEWS pobrane 15.12.2022

Równie ciekawie wygląda ich kuchnia. Tu oprócz drewna jest czerwona cegła na ścianie. Imponująco prezentuje się także duży stół. Pod jednym z nagrań, które Edyta Golec opublikowała na Instagramie, fani nie mogli nachwalić się, jak pięknie pasuje on do wnętrza. 

Edyta GolecEdyta Golec Instagram/@edytagolecofficial

Gdy pogada dopisuje, Edyta Golec w towarzystwie męża korzysta z pięknego tarasu. Widać też dobry wybór roślin. Wrzosy z pewnością przeżyją niejedno zawirowanie pogodowe. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak się prezentuje ta część domu. Znajdziecie tam również więcej zdjęć, między innymi studia, gdzie Golcowie pracują nad utworami.

Malgorzata KozuchowskaTak mieszka Kożuchowska. Spójrzcie na tę wzorzystą tapetę. I te książki!

Więcej o: