Daria Ładocha: Spec#lna lekc# maki#żu i ofic#lna z niej relac#! O co chodzi? Rozszyfrowaliśmy wpis prowadzącej "Ameryka Express"

Daria Ładocha opublikowała na Instagramie tajemniczy wpis, który opatrzyła zdjęciem, gdzie używa noża zamiast lusterka. Już wiemy, o co chodzi!

Daria Ładocha jest jedną z najpopularniejszych blogerek i autorek książek kulinarnych w Polsce. Od kilku lat gościnnie przejmuje kuchnię w "Dzień Dobry TVN", gdzie gotuje swoje popisowe dania oraz klasyczne potrawy we własnej interpretacji. To jednak nie wszystkie aktywności zawodowe, których Daria podjęła się w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że Daria nie tylko wzięła udział w drugiej edycji programu "Agent - Gwiazdy", który wygrała, ale także poprowadziła inne show stacji - "Ameryka Express", czym zaskarbiła sobie sympatię widzów i internautów. 

Daria Ładocha zamieściła dziwny wpis na Instagramie: 

Dorosłe życie wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które żyją w ciągłym biegu przez ogrom obowiązków: poranne nagranie, popołudniowe spotkania, wieczorne bankiety branżowe. Trudno o zachowanie równowagi w pogoni za karierą. Łatwo w tym wszystkim zgubić siebie. Na własnej skórze przekonała się o tym Daria Ładocha. Blogerka kulinarna zamieściła nietypowy wpis na Instagramie, który udało nam się rozszyfrować. Brakuje w nim słowa "ja":

Spec#lna lekc# maki#żu i ofic#lna z niej relac#! Mo# z#dliwa przy#ciółka #kaś bez entuz#zmu, ale # #śnieję w takich sytuac#ch! O matko, #k rzadko to w ogóle możliwe!
#ZgubiłamSwojeJa - czytamy.

Okazuje się, że nie tylko Daria Ładocha boryka się z tym problemem. Swoje "ja" zgubił też Marcin Prokop. Prezenter znalazł jednak sposób, jak temu zapobiec i jednocześnie zadbać o swoje zdrowie. Do wyzwania nominował koleżankę ze stacji:

To, co kładę na talerz, wymaga weryfikacji, a ponieważ o jedzeniu moja serdeczna koleżanka Daria Ładocha wie najwięcej, to postanowiłem uruchomić również ją. Ona akurat z kulinariami problemu nie ma, natomiast jak z jej testu zdrowia wynika, ma problem z niewystarczającą ilością ruchu. Postanowiłem poderwać jej cztery zgrabne litery z kanapy, rzucić jej wyzwanie i powiedzieć: Daria, ruszaj się! Pytanie tylko, czy Daria to wyzwanie przyjmie - mówi Marcin Prokop.

Daria nie czekała długo z odpowiedzią. Nie tylko przyjęła wyzwanie Marcina, ale i rzuciła mu swoje:

Ostatnio zastanawiałam się nad tym, że gdzieś zgubiło się moje własne "ja". Faktycznie - przez ciągłe bycie na planie, gotowanie, moje ja gubi się, a ja kompletnie zapominam zadbać o siebie. Marcin, to jest dobry moment. Rzucam Ci wyzwanie, chciałabym byś ograniczył mięso w diecie na poczet warzyw. A ja chcę być fair i przyjmuję Twoje wyzwanie - zaczynam trenować bieganie - powiedziała Daria na nagraniu.

My oczywiście przyłączamy się do apelu Darii Ładochy, zachęcamy Was do wzięcia udziału w wyzwaniu Marcina Prokopa oraz śledzenia ich postępów. Myślicie, że uda im się wytrwać w postanowieniach? Trzymamy kciuki, aby odnaleźli swoje zagubione "ja". Warto czasem zwolnić, zatrzymać się na chwilę i spróbować cieszyć tym, co już mamy, zamiast wciąż gonić po więcej.

A Wy co dziś zrobiliście dla siebie?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.