Zeszyty Ekipy Friza. Gdzie można je kupić? Ile kosztują?

Ostatnie miesiące zdecydowanie należą do Ekipy Friza. Popularna grupa influrncerów nieustannie zaskakuje swoich fanów nowy produktami. Niedawno do sprzedaży trafiły zeszyty sygnowane logiem youtuberów.

Ekipa Friza jest wszędzie. Po sukcesie lodów, które pojawiły się w kwietniu tego roku, nie będzie przesadą stwierdzenie, że wręcz wyskakują z lodówki. Teraz youtuberzy z Krakowa postanowili przenieść się w dużo cieplejsze miejsce, a dokładniej do plecaków ich najmłodszych widzów. Ekipa przygotowała specjalną niespodziankę w postaci kolorowych zeszytów.

Napoje Ekipy w teledysku 'Na zajawce'Gdzie i kiedy kupimy napoje Ekipy Friza? Znamy smaki nowego produktu

Zobacz wideo Jan Dąbrowski pyta Sylwię Przybysz i swoją córkę o opinie na temat koszulki od Ekipy Friza

Gdzie i po ile można kupić zeszyty Ekipy?

Produkty sygnowane logiem Ekipy dostępne we wszystkich marketach Dino, a także od 4 września trafiły na półki sklepowe sieci Lidl Polska. W cenie 3,99 zł za sztukę możemy kupić 60-kartkowe zeszyty w linie i kratkę.

Produkty dostępne są w dwóch formatach A5 i A4. Dla fanów przygotowano 16 wzorów graficznych. Na rynku łącznie ma się pojawić 7 milionów egzemplarzy zeszytów Ekipy Friza.

Zeszyty EkipyZeszyty Ekipy Dino Polska

Nagroda za zakup zeszytu

W związku z premierą nowego produktu Friz wpadł na dość nietypowy pomysł. W jednym z filmów mogliśmy zobaczyć, że osoby, które zdecydowały się na zakup zeszytów, otrzymywały w prezencie nagrodę od Ekipy.

Razem z Ekipą stworzyliśmy specjalne zeszyty, no wiecie rozpoczęcie roku, więc trzeba się zaopatrzyć (…). Z tego powodu uznałem, że zrobimy taką małą akcję i trochę zaskoczymy tych, którzy je kupili - powiedział Friz.

Akcja polegała na tym, aby w skali od jednego do dziesięciu ocenić wygląd zeszytu i uzasadnić swoje zdanie. W zależności od tego, jaka ocena padła, takiej wysokości przyznawano nagrodę. Ekipa rozdała swoim fanom łącznie 28 tysięcy złotych. Dwie rodziny otrzymały dziesięć tysięcy złotych, a jedna osiem tysięcy złotych.

Czym jeszcze Ekipa zaskoczy swoich fanów? 

Friz zapowiedział dwa nowe projekty, które pojawią się już niebawem. Dodatkowo youtuberzy planują wydać grę, a pod koniec września do sprzedaży trafią napoje sygnowane ich logiem. 

Więcej o: