Jennifer Aniston udostępniła szokujące zdjęcie ze szpitala. "To jest COVID. To dzieje się naprawdę"

Jennifer Aniston pokazała na Instagramie zdjęcie przyjaciela chorego na koronawirusa. W opisie podzieliła się refleksją na temat wirusa.

Koronawirus wciąż sieje spustoszenie. Wielu krajach odnotowuje się kolejne śmiertelne przypadki zarażenia, ale na szczęście wielu pacjentów zdrowieje. Jennifer Aniston za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelowała o rozwagę i dbanie o swoje zdrowie w czasie pandemii. Udostępniła także zdjęcie bliskiej jej osoby, która zmaga się z COVID-19. 

Zobacz wideo Nowy Jork ma swojego bohatera walki z koronawirusem. A jak wypada Donald Trump? USA w centrum pandemii

Jennifer Aniston udostępniła szokujące zdjęcie

Aktorka zamieściła na Instagramie dwa zdjęcia. Na jednym z nich jest jej kolega Kevin, który zaraził się koronawirusem i trafił do szpitala. Mężczyzna jest podłączony do szpitalnej aparatury. Na kolejnym zdjęciu widzimy Jennifer Aniston i Courteney Cox w maseczkach ochronnych. Gwiazda w opisie publikacji opisała sytuacje przyjaciela. 

To nasz kolega Kevin. Zdrowy, niemający najmniejszych problemów. To jest COVID. To dzieje się naprawdę - rozpoczęła wpis Jennifer Aniston na Instagramie.
 
Nie możemy być tak naiwni, myśląc, że ta choroba nas ominie... Jeśli chcemy, żeby to się skończyło i chcemy tego, prawda? Jeden krok, który możemy zrobić, to PROSZĘ, zakładajmy maski - zaapelowała aktorka.

W kolejnej części wpisu gwiazda "Przyjaciół" pisała, żeby ludzie chronili siebie i swoje rodziny. Prosiła, że by nie lekceważyć choroby. 

Tylko pomyślcie o osobach, które cierpiały przez ten straszny wirus. Zróbcie to dla swoich rodzin. Zróbcie to dla siebie. COVID oddziałuje na ludzi w każdym wieku.

Uspokoiła osoby, które przeraziły się zdjęciem jej przyjaciela ze szpitala. Poinformowała, że fotografia została zrobiona w kwietniu, a Kevin powoli wraca do zdrowia. Aniston podziękowała za wszystkie modlitwy. 

Przyłączamy się do apelu Jennifer Aniston. Dbajcie o siebie i noście maseczki. 

Więcej o: