Joanna Krupa przylatuje do Polski kręcić "Top Model". Dla jej córki to może być pierwsza długa podróż samolotem

Już niedługo Joanna Krupa zawita do Polski. Modelka przyleci, by pojawić się na planie "Top Model".

Pod koniec zeszłego roku Joanna Krupa została mamą. Na świat przyszła Asha, córka modelki i jej męża, Douglasa Nunesa. Gwiazda często publikuje w sieci zdjęcia z pociechą, za każdym razem rozczulając internautów. Dziewczynka niedługo chyba odbędzie swoją pierwszą podróż samolotem, ponieważ Joanna wraca do Polski, by po roku przerwy stanąć na planie "Top Model".

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Joanna Krupa wraca do Polski. Zabierze ze sobą córkę?

TVN przygotowuje się do jesiennej ramówki. Prace rozpoczęły się już chociażby na planie powracającej po dekadzie "Brzyduli", czy show "Top Model", który w zeszłym roku odnotowywał świetne wyniki oglądalności. Castingi póki co prowadzone są online, ale już niedługo ekipa wejdzie do studia. Produkcja podobnie jak i fani nie wyobrażają sobie programu bez Joanny Krupy, która już ponoć kupiła bilety do kraju.

Jak tylko pojawiła się możliwość, Joanna natychmiast kupiła bilety do Warszawy - mówi rozmowie z "Party" znajoma modelki.

Wiele osób zastanawia się także, czy Krupa zabierze ze sobą córkę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że gwiazda planuje zabrać w długą podróż małą Ashę. Szczerze? Nie wyobrażamy sobie, by mogło być inaczej. Dziewczynka jest przecież oczkiem w głowie troskliwej mamy, która prawdopodobnie nie będzie chciała jej odstępować na krok. Kto wie, może będzie zabierać ją na plan programu? Nie możemy doczekać się nowego sezonu show!

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa świętuje Dzień Ojca. Przy okazji pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. "Twoja córka wygląda identycznie"

Więcej o: