Artyści nie mogą grać koncertów plenerowych, ale Pięknych i Młodych to nie martwi. Na weselach zgarniają kokosy!

Koronawirus nie stanął na przeszkodzie Pięknym i Młodym. Muzycy grają na weselach w każdy weekend i świetnie zarabiają.

Koronawirus mocno wpłynął na poziom życia wielu ludzi. Mnóstwo osób straciło pracę, a pensja innych została obniżona. W trudnej sytuacji znaleźli się również artyści. O ile aktorzy mogli kilka tygodni temu wrócić na plany zdjęciowe i do teatrów, o tyle muzycy, którzy zarabiają graniem na koncertach plenerowych lub w wielkich halach, nadal muszą walczyć o każdy grosz. Nie martwią się o niego jednak muzycy disco polo, którzy występują na weselach. Piękni i Młodzi zarabiają co tydzień kokosy.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz wyznała: KOCHAM DISCO POLO

Piękni i Młodzi zarabiają na weselach krocie

Jakiś czas temu wokalistka zespołu chwaliła się, że w czerwca wraca z kolegami do pracy. Nie miała jednak ma myśli hucznych koncertów w plenerze, a imprezy okolicznościowe.

Na szczęście zniesiono zakaz organizowania imprez okolicznościowych. Dlatego też w czerwcu gramy tylko na weselach, urodzinach i rocznicach. Mieliśmy kilka rezerwacji z tamtego roku, ale pojawiły się także nowe. W czerwcu jest ich kilkanaście. Wyjeżdżamy w każdy weekend, a dzięki temu możemy się odbić finansowo" - wyznała Magda Narożna w rozmowie z "Faktem".

Dziennikarka WP, Katarzyna Niewiadomska, postanowiła skontaktować się menadżerem Pięknych i Młodych. Pytając o rezerwację zespołu na imprezę niespodziankę dla brata, dowiedziała się, że muzycy zagrają na takim przyjęciu godzinny koncert za... 15 tys. złotych!

Kwota robi wrażenie, zwłaszcza że zespół w ciągu dwóch dni może wystąpić na co najmniej kilku imprezach. Jak widać afera związana z opuszczeniem Pięknych i Młodych przez Dawida Narożnego nie wpłynęła negatywnie na wizerunek zespołu, który stale cieszy się olbrzymią popularnością.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny będzie miał drugie dziecko? Nie zaprzecza i podsyca ciekawość fanów. ''W każdej plotce jest ziarenko prawdy'' [TYLKO U NAS]