Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca. Jak potoczy się ten tydzień? Czy spotka Cię szczęście? A może raczej powinnaś/powinieneś się wystrzegać pecha? Zastanów się, jak możesz zareagować na to, co Cię czeka.

Nie wszystkie dni są w pełni udane. Jak dla Ciebie poukładają się te najbliższe? Wszystko zależy od tego, spod jakiego znaku jesteś. Sprawdź, co przypadnie Ci w udziale już niedługo i ciesz się swoją najbliższą przyszłością.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Baran

W tym tygodniu skupisz się na pomaganiu innym. Okaże się, że możesz być uważana/uważany za speca w wielu przydatnych dziedzinach. Nie obawiaj się tego, co powiedzą Ci inni, zwłaszcza ci, którzy sami nic nie robią. Nie rób sobie wyrzutów i ciesz się chwilą.

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Byk

Postanowisz jak najszybciej rozwiązać spory, których stałaś/stałeś się powodem. Nie będzie to proste, zwłaszcza że naraziłaś/naraziłeś się sporej liczbie osób. Nie możesz jednak wciąż uciekać od odpowiedzialności, a skoro wreszcie to zrozumiałaś/zrozumiałeś, musisz zawalczyć o siebie i swoje relacje.

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Bliźnięta

Uważnie się rozglądaj, bo właśnie w najbliższych dniach na Twojej drodze stanie ktoś, kto może sporo namieszać w Twoim życiu – i w tym pozytywnym, i w tym negatywnym sensie. Rozwijaj relacje, bądź sobą i nie próbuj udawać kogoś innego, by się przypodobać. Tylko tak będzie to miało jakiś sens.

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Rak

W tym tygodniu skupisz się na pracy. Zajmiesz się sprawami, które bez reszty Cię pochłoną. Uznasz, że to bardzo ważne, choć tak naprawdę nie dotyczy Ciebie i właśnie wcale nie musiałabyś/musiałbyś się tego podejmować. Postaraj się trochę oderwać od tego, co robisz. Czasem każdy potrzebuje odpoczynku.

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Lew

Będziesz bardzo zmobilizowana/zmobilizowany do działania. Podejmiesz się wszystkich tych rzeczy, których dotychczas unikałaś/unikałeś. Dzięki Twojej zawziętości prawdopodobnie uda się doprowadzić do końca sprawy, które od dawna pozostają w ciągłym zawieszeniu. Może ktoś Ci nawet za to podziękuje.

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Panna

W najbliższych dniach powinnaś/powinieneś uważać na zawieranie nowych znajomości. Nie wszyscy mają szansę nawiązać relacje właśnie w nadchodzącym tygodniu. Musisz wiedzieć, że otaczający Cię ludzie mogą mieć złe zamiary. Ostrożność, którą powinnaś/powinieneś zachować, jest tu kluczowa.

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Waga

Zupełnie nie będziesz się mogła/mógł skupić na pracy. Ten tydzień okaże się więc dla Ciebie drogą przez mękę, bo inni nie zobaczą powodu, dla którego mieliby Ci odpuścić. Musisz jakoś zwalczyć ogólną niechęć i odłożyć rozrywkę na później. Wytrzymaj do weekendu, a będzie dobrze.

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Skorpion

Nagle okaże się, że będziesz mogła/mógł skupić się na czymś, co naprawdę Cię uszczęśliwia. Twoje nowe hobby niespodziewanie zostanie docenione, a Ty poczujesz się w nim naprawdę dobrze. Kilka osób uzna nawet, że masz do tego świetne predyspozycje. Ciesz się tym faktem, skoro masz taką okazję.

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Strzelec

Możesz nie mieć czasu dla siebie. W tym tygodniu zdecydujesz się skupić wyłącznie na sprawach zawodowych, które mogą Ci pomóc w rozwijaniu kariery. Niestety, ktoś z Twoich bliskich zupełnie nie zrozumie Twojej obecnej sytuacji i postępowania, co zaowocuje kłótnią. Postaraj się zachować wyrozumiałość i bądź cierpliwa/cierpliwy. Tylko tak nie doprowadzisz do katastrofy.

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Koziorożec

Masz już dosyć codziennej rutyny. Ten tydzień przyniesie Ci szansę na wyrwanie się z niej choć na chwilę i zrobienie czegoś naprawdę szalonego. Nie staraj się tłumaczyć innym ze swojego postępowania. Nie o to chodzi, by wyjaśniać innym swoje pobudki. Po prostu bądź sobą.

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Wodnik

Wiele rzeczy może Cię odwieść od tego, co ważne. Nie denerwuj się faktem, że ktoś może mieć inne zdanie od Ciebie. Nie możesz zakładać, że wszyscy będziecie się zgadzać. Świat jest na to zbyt różnorodny, a Ty nie jesteś na nim sama/sam.

Horoskop tygodniowy 1 - 7 lipca – Ryby

Skupisz się na znajomości, której dawno już nie odświeżałaś/odświeżałeś. Uznasz, że jest dla Ciebie wartościowa i dlatego się jej poświęcisz. Uważaj tylko, żeby nie przesadzić. W przeciwnym razie możesz sobie sama/sam zaszkodzić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.