Horoskop miłosny na 2024 rok [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop miłosny na 2024 rok przyniesie Ci miłość, czy rozstanie? Sprawdź, jakie wibracje pojawią wokół Twojego znaku zodiaku i otwórz się na to, co nowe. Pamiętaj, Twoja przyszłość jest zapisana w gwiazdach.

Horoskop miłosny na 2024 rok - Baran

To będzie rok pełen miłosnych wyzwań, być może czeka Cię dłuższa przerwa w stałej relacji, ale szybko okaże się, że jesteście sobie pisani. Samotne Barany na początku roku będą trafiać z deszczu pod rynnę, ale po kilku nieudanych randkach w końcu uda się poznać kogoś wyjątkowego, z kim będzie można stworzyć stałą relację. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop miłosny na 2024 rok - Byk

W 2024 roku w Twoim życiu zagości miłość i czułość, jakiej wcześniej nie było Ci dane doświadczyć. Wyjątkowy układ planet sprawi, że czeka Cię wiele namiętnych spotkań, nad Twoim urokiem będzie czuwać Wenus, co sprawi, że inni nie będą mogli Ci się oprzeć. W nadchodzącym roku możesz podjąć miłosne ryzyko, bo wszechświat będzie Ci sprzyjał.  

Horoskop miłosny na 2024 rok - Bliźnięta

W tym roku Bliźnięta czeka prawdziwy przełom w sprawach uczuć. Możliwy jest rozpad pewnego układu, który sprawi, że na jego miejsce przyjdzie nowe uczucie. Na początku nie obejdzie się bez trudności, ale z czasem wszystko się poukłada i wszystkie zaangażowane osoby będą żyły w zgodzie, o jakiej nawet nie marzyli. 

Horoskop miłosny na 2024 rok - Rak

W sprawach sercowych ten rok będzie jak prawdziwy łut szczęścia. Wenus pomoże Ci stworzyć najbardziej satysfakcjonujące połączenie. Zajętym Rakom Jowisz pozwoli pogłębić istniejące relacje i osiągnąć prawdziwą Nirwanę. Zapowiada się rok spełnionych życzeń i głębokich więzi. 

Horoskop miłosny na 2024 rok - Lew

Rok 2024 pobłogosławi Cię prawdziwą fortuną i szczęściem w miłości. Twoja pewność siebie wskaże drogę potencjalnym partnerom. Czeka Cię rok pełen pasji i ekscytujących doświadczeń. Nawet nowe związki zapłoną mocną iskrą, tworząc dobry fundament pod wspólną przyszłość. 

Horoskop miłosny na 2024 rok - Panna

Rok 2024 oznacza dla Panny stabilność w związku. Osoby urodzone pod tym znakiem nie muszą się martwić zdradą, czy nawet najmniejszym brakiem lojalności ze strony partnera. Samotne Panny poczują pozytywne wibracje ze strony Koziorożca, który w tym roku będzie zainteresowany stworzeniem trwałej relacji. 

Horoskop miłosny na 2024 rok - Waga

Wagi w stałych związkach ustabilizują swoją relację, być może czeka Was odważny krok w przyszłość, ale razem zdecydowanie dacie sobie radę. Pełne ciepła i wsparcia partnerstwo to Twój tegoroczny klucz do szczęścia. Samotne Wagi mogą liczyć na duże zainteresowanie, będziecie przebierać do woli, aż w końcu w połowie roku pojawi się ktoś naprawdę wyjątkowy.  

Horoskop miłosny na 2024 rok - Skorpion

Po miłosnej porażce z końca poprzedniego roku nie będzie śladu. Wraz z początkiem stycznia gwiazdy szykują dla Ciebie całkiem nowe, ekscytujące uczucie, które skutecznie przyćmi wszystko, co było do tej pory.  

Horoskop miłosny na 2024 rok - Strzelec

Twoje pragnienie przygód i intelektualnej stymulacji zostanie w tym roku zaspokojone. Stały związek Strzelec może wzmocnić dzięki ekscytującym planom podróżniczym. Podchodź do spraw sercowych z optymizmem i nadzieją w sercu, a uda Ci się pokonać wszelkie trudności. 

Horoskop miłosny na 2024 rok - Koziorożec

W 2024 roku Koziorożec otrze się o wielki świat, być może będziesz potajemnie spotykać się z kimś ze świecznika. Nutka tajemnicy sprawi, że ta przygoda będzie tą, którą zapamiętasz na długo. Jak potoczy się ta historia? To od Ciebie będzie zależała ostateczna decyzja. 

Horoskop miłosny na 2024 rok - Wodnik

W 2024 roku zdecydowanie idzie nowe. Do tej pory samotne Wodniki mogą w końcu stanąć na ślubnym kobiercu, lub zamieszkać w pięknym miejscu z długoletnim partnerem. W rodzinie Wodnika zdecydowanie rysuje się ślubna uroczystość, która zjednoczy całą rodzinę. 

Horoskop miłosny na 2024 rok - Ryby

W 2024 roku Ryby mają szansę na spełnienie marzeń, miłość będzie unosić się w powietrzu. Pojawią się ekscytujące możliwości, czeka Cię wiele romantycznych spotkań. Istniejące relacje pogłębiają się i w życiu zajętych Ryb zapanuje pełna harmonia. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA