Horoskop dzienny 29 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 stycznia. W sobotę można nie tylko zwolnić, ale też dobrze wypocząć. To jest też idealny czas na pielęgnowanie relacji. Chcesz wiedzieć, co masz zapisane w Gwiazdach? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany zrozumieją dziś, że na pracy świat się nie kończy. Miłość, przyjaźń właśnie to się w życiu liczy. Warto dziś odłożyć obowiązki na bok i wybrać się w podróż do ukochanej osoby. 

Zobacz wideo Stacje radiowe "zdjęły" bana na muzykę Dody? "Nie ma co się obrażać"

Horoskop dzienny - Byk

Byki zechcą dziś zapomnieć o całym świecie i na dłużej zaszyć się w łóżku. Około południa czeka Was miła rozmowa z kimś, kto od dawna jest w sercu Byka. Czy ten związek ma przyszłość? Serce Byka zna odpowiedź. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta od rana będą szykowały się na romantyczne spotkanie. Wieczór przyniesie same miłe niespodzianki. Warto pomagać szczęściu, Bliźnięta często biorą sprawy w swoje ręce i koniec końców są na tym wygrane.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Rak

Raki porzucą dziś myśli o pracy na rzecz przyjemności. Spotkanie z kimś dla kogo ostatnio nie było czasu stanie się priorytetem.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zostaną dziś poproszone o pomoc. Ktoś znalazł się pod ścianą i szuka drogi wyjścia. Wsparcie króla dżungli z pewnością się przyda, w końcu prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaczną dziś oszczędzać, stabilność finansowa jest dla Was ważniejsza od chwilowych rozrywek. To, co teraz uda Wam się odłożyć, już niedługo może być podwaliną pod coś większego. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi od rana będą całe w skowronkach. Miłość wypełnia Wasze serce. Wczorajszy wieczór pełen słodkich obietnic kreśli przed Wami świetlaną przyszłość. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony muszą zaufać swojej intuicji, która zna odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania. Już za chwilę na wzburzonym morzu zapanuje spokój i będziecie mogli wypłynąć w spokojny rejs. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce muszą w końcu dorosnąć, Wasze lekkie podejście do życia przekłada się już nie tylko na Strzelca, ale też na Waszych najbliższych. Czas stanąć na wysokości zadania, wszyscy na Was teraz liczą. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce mają ostatnio trochę czasu, aby wszystko przemyśleć. Nic nie dzieje się bez przyczyny, może właśnie tak miało być, aby później żyło Wam się już tylko lepiej. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki odetną się dziś od fałszywych podszeptów i uda Wam się wsłuchać w głos własnego serca. Tam znajdziecie wszystkie odpowiedzi, tam trzeba szukać rozwiązania dla wszystkich problemów.  

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby są już zmęczone całą sytuacją. Wszystko jest na Waszej głowie, podczas gdy druga strona buja w obłokach. Może to już czas, aby sprowadzić kogoś na ziemię. Odpowiedzialność nie może spoczywać tylko na jednej osobie. 

Więcej o: