Horoskop dzienny 28 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 stycznia. Piątek jest miłą nagrodą za cały tydzień. Kto będzie dziś świętował, a kto zaszyje się na kanapie pod kocem? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś bardzo niezadowolone z tego jak zakończy się Wasz tydzień. Piątkowe nadgodziny to nie jest to, o czym się marzy po nocach. Wesoły wieczór w gronie przyjaciół wynagrodzi Wam wszelkie trudy.

Zobacz wideo Zofia Zborowska ćwiczy pilates

Horoskop dzienny - Byk

Byki wybiorą się dziś na samotny spacer, który pomoże Wam poukładać sobie pewne sprawy. Wieczorem czeka Was romantyczny wieczór z tą jedną jedyną osobą. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś ćwiczyć sztukę flirtu. Ktoś wpadł Wam w oko i nie zamierzacie odpuścić. Gwiazdy radzą działać ostrożnie, aby nie wystraszyć drugiej strony. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Rak

Raki zrozumieją dziś, że czas szybko płynie i nie można każdej wolnej chwili wykorzystywać na obowiązki. Piątek to idealny dzień na przyjemności. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy od dawna nie miały chwili dla siebie. Warto nadrobić zaległości, domowe spa i długi telefon z przyjacielem to jest to, czego Wam teraz najbardziej potrzeba. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś zaskoczone, jak szybko topnieją oszczędności, być może wina leży w Waszym rozrzutnym trybie życia. Warto poszukać darmowych rozrywek. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi otrzymają dziś miłą wiadomość z zaproszeniem na romantyczną kolację. Szykuje się wyjątkowy wieczór, podczas którego mogą paść odważne deklaracje. Warto się na taką ewentualność przygotować. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony zdecydowanie czeka wieczór na kanapie. Lampka wina i ulubiony serial to zgrany duet. Nikt nie będzie w stanie Was dziś wyciągnąć z domowych pieleszy. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce chodzą ze szczęściem pod rękę. Ten piątek tylko to potwierdzi. Miłość i dobrobyt Was nie opuszczą, dzisiejsza wiadomość będzie kolejnym pozytywnym punktem. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wybiorą się dziś na krótką wycieczkę, na koniec dnia zaszyjecie się gdzieś w miłej knajpce. Radość i spokój to słowa klucze, które odegrają wyjątkową rolę w ten piątek. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zrozumieją dziś, że intrygi nie są Waszą mocną stroną i czasami lepiej jest po prostu odpuścić. Warto zweryfikować też najbliższe otoczenie, ktoś wyraźnie Wam szkodzi. 

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości?Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zrezygnują dziś z zaproszenia na szaloną imprezę na rzecz wieczoru tylko we dwoje. Takie chwile są na wagę złota, zdecydowanie warto postawić dziś na związek. 

Więcej o: