Horoskop dzienny 22 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 22 stycznia. Sobota to czas na generalne porządki dokładnie i w przenośni. W jakim nastroju rozpoczniesz weekend? Sprawdź swój horoskop i dowiedz się, jak potoczy się ta sobota.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany nie wstaną z łóżka do południa, czas odespać cały tydzień. W drugiej połowie dnia czeka Was miłe spotkanie w doborowym towarzystwie.  

Zobacz wideo Czego zawsze brakuje w domu Malwiny?

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś porządkować świat dookoła, nie tylko pozbędziecie się niepotrzebnych przedmiotów, ale podczas generalnych porządków będzie też czas na przemyślenie kilku relacji. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś krążyć myślami wokół zmian, które od dawna zajmują Waszą głowę. Chcieć to móc, właśnie dziś zacznie się proces zmian z których już niedługo będziecie bardzo dumni. 

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny - Rak

Raki lubią mieć wszystko poukładane i zrobione na czas, nawet w sobotę. Taki jest Wasz sposób na relaks i nie ma w tym nic złego. Każdy spędza weekend tak jak lubi, wieczorem czeka Was miły telefon od kogoś bliskiego. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy wybiorą się dziś na wycieczkę, rodzinny czas na łonie natury to coś, czego najbardziej Wam teraz potrzeba. To najlepszy sposób na oczyszczenie głowy z niepotrzebnych myśli. Problem, którym się martwicie jest w rzeczywistości nieistotny. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zdobędą się dziś na odważne wyznanie i powiedzą komuś co czują, druga strona będzie zaskoczona, ale koniec końców jest duża szansa na prawdziwą relację.  

Horoskop dzienny - Waga

Wagi lubią mieć spokój i każdy, kto dziś stanie Wam na drodze gorzko tego pożałuje. Wagi wchodzą właśnie w fazę wyciszenia i to jest święty czas, którego nie można zakłócać. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony będą dziś pod wrażeniem kogoś, kto pojawił się Waszym życiu jak grom z jasnego nieba. To dobry czas, aby przyjrzeć się tej osobie w różnych sytuacjach. Warto mieć uszy i oczy szeroko otwarte. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą szukać dziś rozwiązania problemu, który od dłuższego czasu spędza Wam sen z powiek, tymczasem rozwiązanie jest tuż pod nosem. Czas porozmawiać z kimś, kto dokładnie wie co zrobić. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zaskoczą dziś partnera pewnym pomysłem. To, co kiedyś wydawało Wam się niemożliwe teraz spełnia się na Waszych oczach. Koziorożce bez obaw sięgają dziś po coraz śmielsze marzenia i chcą je spełniać tu i teraz. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki cieszą się z tego co tu i teraz. Życie pokazało Wam kilka razy, że plany często można włożyć między bajki. Dlatego od tej pory dla Was liczy się chwila, chociaż niektórzy tego nie pojmują. 

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś wypoczywać, ten relaks Wam się naprawdę należy. Czas trochę zwolnić, niech inni przejmują stery, obrany kurs jest bardzo bezpieczny.  

Więcej o: