Horoskop dzienny - 1 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 maja. Sprawdź, co czeka Cię w sobotę. Czy będą to same miłe niespodzianki, a może przeciwności losu?

Horoskop dzienny - Baran

Barany od dawna nie miały nawet krótkiego urlopu, dlatego początek maja jest dla Was wyjątkowy. Wieczorem szykuje się pierwsza impreza w wąskim gronie. Przygotowania zaczniecie od samego rana. Ponowne spotkanie z kimś bliskim wywoła dużo emocji. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zrozumieją dziś, że tęsknią trochę za dawnym życiem. Aktualna sytuacja jest mocno skomplikowana i nawet majówka nie będzie w stanie poprawić Wam humoru. Może już czas postawić wszystko na jedną kartę? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta spędzą początek weekendu na przygotowaniach do spotkania w gronie rodzinnym. Wieczorem ktoś przyniesie Wam dobre wieści, czas na zmiany, które pozytywnie wpłyną na dalszych i bliższych krewnych. 

Feng shui - na czym polega ta filozofia?Feng shui - poznaj najważniejsze zasady i wykorzystaj je w domu i w biurze

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś analizować to, czy warto dalej się starać. Ktoś wyraźnie Was unika i teraz Raki są w przysłowiowej kropce. Brak odpowiedzi jest czasami najbardziej wymowną informacją, warto o tym pomyśleć, zanim znowu będziecie poświęcać czasu komuś, kto nie ma go dla Was. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś podejmować gości, Wasze menu przejdzie do historii. Miłym rozmowom i wesołym zabawom nie będzie końca. Zapowiada się udany weekend. Praca może poczekać. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś debiutować w nowej roli. Nowe otoczenie sprawi, że poczujecie się niepewnie, ale krępującą ciszę przerwie ktoś, kto jest Wam bardzo przychylny. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi spędzą dzisiejszy czas w podróży i na rozmyślaniach o pewnej sprawie, która od dłuższego czasu nie daje Wam spokoju. Rozwiązanie, które zadowoliłoby każdego, nie istnieje. Odpowiedź jest zupełnie gdzie indziej. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony otrzymają dziś wiele niespodzianek. To będzie radosny czas z dala od trosk i obowiązków. Wieczorem czeka Was miłe spotkanie w wąskim gronie, niespodziewany przypływ gotówki zdecydowanie poprawi Wam humor.  

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś bardzo opiekuńcze, Wasza druga połówka potrzebuje wsparcia. Czas upłynie Wam na aktywnościach sportowych, wieczorem miły czas w gronie przyjaciół sprawi, że zatęsknicie za wakacjami.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zrozumieją dziś, że prawdziwe życie dzieje się gdzie indziej. Tworzona latami bańka mydlana właśnie zaczyna pękać. Być może dlatego, że nigdy nie miała prawa się utrzymać? 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą tęsknić za towarzystwem. Ktoś odgrodził Was od większości znajomych i teraz nie ma już nic z dawnego życia. Czas zawalczyć o siebie, nikt nie ma prawa decydować za Wodnika. 

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś brać udział w pewnym wydarzeniu, które jest Waszą metodą na skuteczną ucieczkę od rzeczywistości. To, co kiedyś wydawało się ważne, teraz jest nieistotne. Liczy się tu i teraz. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Cleo poci się w swoich sukienkach. Sama je projektuje