Horoskop dzienny - 23 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 stycznia. Wielkie zaskoczenie, przyjemna niespodzianka, czy może pasmo samych nieszczęść? Przekonaj się, co czeka Cię tej soboty!

Horoskop dzienny – Baran

Dzisiaj bardzo dobrze poczujesz się w gronie najbliższych Ci osób. Docenisz ich obecność oraz stałe wsparcie. Co więcej, najdzie Cię ochota na wspomnienia. Wspólnie z rodziną powspominacie dawne czasy i porozmawiacie o tych, którzy z jakiegoś powodu już nie uczestniczą w Waszym życiu. Niewykluczone, że postanowisz odnowić kontakt z kimś, kogo bardzo dawno nie widziałaś/widziałeś.

Horoskop dzienny – Byk

Ten dzień spędzisz sama/sam ze sobą, robiąc rzeczy, na które normalnie w tygodniu nie możesz sobie pozwolić z powodu notorycznego braku czasu. Być może sięgniesz po zajęcie, a za jego sprawą odkryjesz w sobie całkiem nową pasję, jakiej do tej pory w ogóle nie brałaś/brałeś pod uwagę. Pod wieczór sprawdź jednak, jak mają się Twoi bliscy i spędź z nimi trochę czasu, by nie poczuli się zaniedbani.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Sobota stanie się dla Ciebie prawdziwym kreatywnym wyzwaniem, zwłaszcza że urośnie w Tobie chęć do zrobienia czegoś naprawdę szalonego w gronie rodziny lub najbliższych przyjaciół. Wspólnie spędzony czas nie tylko umocni więź między Wami, ale i otworzy Was na całkiem nowe rzeczy.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Rak

Ostatnio za mocno się wszystkim przejmowałaś/przejmowałeś, dlatego najwyższy czas wrzucić na luz. Zostaw w spokoju brudne naczynia, nieuporządkowane ubrania i ogólny bałagan – baw się, korzystaj z życia i wciągnij w to najbliższych. A jeśli wolisz coś spokojniejszego, odkryj nową książkę, film czy posurfuj trochę w Internecie. Koniecznie zdecyduj się też na rodzinną kolację, przy której będziecie mogli się podzielić spostrzeżeniami z miło spędzonego dnia.

Horoskop dzienny – Lew

W tę sobotę spełni się część Twoich marzeń. Bliscy zrobią Ci wspaniałą niespodziankę, którą na pewno docenisz – nie zapomnij im gorąco podziękować, bo dzięki nim wreszcie poczujesz, że żyjesz. Przez cały dzień będzie Ci towarzyszyć świetny nastrój, a kolejne godziny będą pędziły jak szalone, dostarczając niesamowitych wspomnień na przyszłość.

Horoskop dzienny – Panna

Prawdopodobnie dziś odezwie się do Ciebie ktoś, kto będzie miał na Ciebie bardzo dobry wpływ i jednocześnie pomoże Ci w realizacji najpilniejszych planów. Jeśli jesteś singielką/singlem, rozejrzyj się dzisiaj uważnie i bądź gotowa, bo ta sobota okaże się czasem zmian i nowych możliwości. A jeśli gdzieś obok czeka ktoś, kogo dotąd nie dostrzegałaś/dostrzegałeś?

Horoskop dzienny – Waga

Paskudny humor odezwie się w Tobie już z samego rana i za nic nie będziesz mogła/mógł sobie z nim poradzić. To natomiast bardzo łatwo doprowadzi do konfliktu z najbliższym otoczeniem. Odniesiesz wrażenie, że nikt nie potrafi Cię zrozumieć i będziesz reagowała/reagował agresją na każde, nawet to najserdeczniejsze zwrócenie Ci uwagi. Postaraj się wyciszyć i nie ulegaj emocjom, ponieważ impulsywne działanie może pociągnąć za sobą poważne, a zarazem mocno nieprzyjemne konsekwencje.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dzisiejszy dzień upłynie Ci pod znakiem niezdecydowania. Tak naprawdę sama/sam nie będziesz w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie, czego chcesz. Z tego powodu innym możesz wydawać się smutna/smutny i nieskora/nieskory do podejmowania jakichkolwiek decyzji. Nie wahaj się jednak pozwolić tym, którym ufasz, by ten jeden jedyny raz wybrali za Ciebie.

Horoskop dzienny – Strzelec

Obudzisz się z przekonaniem, że to, na czym tak bardzo Ci zależy, musi być jak najszybciej doprowadzone do końca. Właśnie dlatego zrobisz wszystko, by przekonać swoją drugą połówkę do swojego planu. Choć nie będzie łatwo i zostaniesz zmuszona/zmuszony do posłużenia się wieloma argumentami, ostatecznie dopniesz swego.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Tej soboty z kręgu dalszej rodziny napłyną do Ciebie niesamowite, ale i bardzo pozytywne wieści. Uważaj tylko, by pod wpływem euforii wywołanej nowymi, dobrymi wiadomościami, nie obiecać komuś pomocy przy istotnym zadaniu. W najbliższym czasie będziesz bardzo zajęta/zajęty i możesz nie znaleźć chwili, by do tego przysiąść, a jeśli już dasz słowo, najbliżsi nie dadzą Ci go złamać. Postaraj się więc zachować zdrowy rozsądek i doradź potrzebującej osobie inne rozwiązanie.

Horoskop dzienny – Wodnik

To dla Ciebie doskonały czas na porządki. Dzięki nim zdołasz rozładować negatywną energię i choć na chwilę uciec od przytłaczającej Cię rzeczywistości. Pod wieczór przeprowadź poważną rozmowę, do której zabierasz się od dłuższego czasu. Nie kieruj się jednak emocjami, a skup się na podszeptach rozsądku, który na pewno Cię nie zawiedzie.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny – Ryby

Tym razem wszystko Ci się uda. Szybko zrozumiesz, że to efekt Twojej wytężonej, ciężkiej pracy, na którą tak narzekałaś/narzekałeś. Co więcej, uda Ci się pogodzić z kimś, z kim od dawna żyjesz w konflikcie. Twój/Twoja partner/partnerka doceni też Twoje zaangażowanie i zrobi Ci przyjemną niespodziankę.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Agata Rubik zabrała dzieci na kulig