Horoskop dzienny - 10 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 10 października. Nie wiesz, czym zaskoczy Cię ta sobota? To będzie pozytywna czy negatywna niespodzianka? Zobacz, z czym możesz walczyć, a co poprawi Ci humor!

Horoskop dzienny – Baran

Tego dnia gwiazdy powinny Ci sprzyjać, o ile tylko wstaniesz z łóżka z pozytywnym nastawieniem. Pomyśl koniecznie o swojej paczce znajomych. Kiedy ostatnio robiliście coś razem? Niekoniecznie musicie wychodzić do miasta – pomyśl o tym, by zaprosić resztę do siebie. Może wspólny seans albo ulubiona gra? Jeśli boisz się reakcji partnera/partnerki, wrzuć na luz, bo w tę sobotę na pewno nie będzie mieć nic przeciwko dodatkowemu towarzystwu.

Horoskop dzienny – Byk

Sobota pokaże Ci, że rodzinne zakupy też mogą sprawiać prawdziwą frajdę! Tego dnia będziesz miała/miał świetną intuicję i bez problemu wybierzesz sklep, w którym uda Wam się kupić nie tylko wszystkie niezbędne rzeczy, ale i skorzystać z dodatkowych promocji. Potem koniecznie spędź wieczór z bliskimi – zwłaszcza że ostatnio mogli narzekać (zwłaszcza Twój/Twoja partner/partnerka), że ciągle nie ma Cię w domu.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ostatnio całkiem zapomniałaś/zapomniałeś o stresie, jednak ta sobota skutecznie Ci o nim przypomni. Nie daj się jednak zwariować! Poświęć się czemuś, co Cię odpręży. Może warto posprzątać w mieszkaniu? Może znajdzie się coś do naprawy? A może po prostu zajmij się czymś, co kochasz, a na co zwykle nie masz czasu, w natłoku obowiązków? Ważne, byś zajęła/zajął czymś myśli i przestała/przestał się przejmować, bo to nie ma sensu, a nieprzyjemne uczucie wkrótce przeminie.

Horoskop dzienny – Rak

Ktoś z rodziny zrobi Ci dzisiaj wyjątkowo przyjemną niespodziankę. Chociaż nie spodziewałaś/spodziewałeś się gości, rozmowa w miłym gronie bardzo Ci się przyda, zwłaszcza po ciężkim tygodniu, którego trudy niemal odchorowałaś/odchorowałeś. Nie wahaj się odsłonić swoich uczuć, bo Twoja skrytość coraz częściej staje się powodem do zmartwień Twoich bliskich, którzy nie wiedzą, jak Ci pomóc.

Horoskop dzienny – Lew

Ten dzień powinnaś/powinieneś spędzić na łonie natury. Idź na spacer, przewietrz się, zajrzyj do lasu albo do parku. To pozwoli Ci odświeżyć umysł, bo przebywanie w czterech ścianach ostatnio dość mocno Cię przytłoczyło. Jeśli sytuacja nie pozwala, wyjdź chociaż na taras lub balkon, a jeśli nie masz takiej możliwości, otwórz okno na oścież, powdychaj świeże powietrze i poczytaj lub porób coś równie odprężającego (na przykład posłuchaj muzyki).

Horoskop dzienny – Panna

A może tak dzień bez gotowania? Jeśli to Ty jesteś odpowiedzialna/odpowiedzialny za posiłki w domu, po prostu dzisiaj sobie odpuść. Ty i kuchnia w tę sobotę to katastrofalne połączenie. Lepiej zamów coś na wynos lub wybierzcie się wszyscy do ulubionej knajpki czy restauracji. Jeśli natomiast zdecydujesz się podjąć wyzwanie, przygotuj się na spadające sztućce, przypalone potrawy i poobijane garnki, zwłaszcza że wszystko będzie Ci lecieć z rąk.

Horoskop dzienny – Waga

Tak, obowiązki są bardzo ważne, jednak po skończonej pracy postaraj się wreszcie o nich zapomnieć. Właśnie zaczął Ci się weekend i trochę szkoda byłoby go zmarnować. Nie daj sobie wmówić, że jesteś niezastąpiona/niezastąpiony i tylko Ty możesz podołać zadaniu, którego inni się nie podjęli, wymawiając się weekendem. Pamiętaj, że to już nie pierwsza taka weekendowa prośba, a Twoja rodzina i tak dała Ci duży kredyt zaufania. Niech ta sobota będzie Twoim dniem asertywności!

Horoskop dzienny – Skorpion

To, o czym myślisz od wielu tygodni, wreszcie stanie się rzeczywistością. Nie musisz się jednak obawiać, bo tego dnia wszelkie zmiany wyjdą Ci na korzyść. Nie masz co się martwić o reakcję najbliższych, bo jeśli tylko postawisz na szczerość, przyjmą to ze spokojem, a co niektórzy nawet z entuzjazmem. Nie bój się też zdradzić swoich planów znajomym – ci, na których najbardziej Ci zależy, zrozumieją Twoje postępowanie i będą Ci kibicować.

Horoskop dzienny – Strzelec

Tego dnia w końcu dotrze do Ciebie, że ktoś Cię wykorzystuje. Niestety, robi to już od dłuższego czasu, nierzadko będąc źródłem Twoich niepowodzeń. Najwyższa pora, by z tym skończyć, bo niewykluczone, że Wasza znajomość jest nastawiona wyłącznie na korzyści tej drugiej osoby. To prawda – lubisz pomagać, jednak w tym wypadku sprawy zaszły stanowczo za daleko. Posłuchaj nie tylko głosu rozsądku, ale i rad najbliższych, którzy zaczynają się o Ciebie niepokoić.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Tego dnia masz szansę na wygraną! Nie musi to być wygrana dosłowna, choć na pewno warto, byś spróbowała/spróbował szczęścia w jakiejś grze. Nastaw się jednak na to, że wszystko tej soboty ułoży się po Twojej myśli, a przyjaciele pozytywnie Cię zaskoczą.

Horoskop dzienny – Wodnik

Tego dnia możesz czuć się rozbita/rozbity. Z tego powodu lepiej zrobisz, jeśli nie będziesz się angażować w podejmowanie decyzji kluczowych dla Twojej przyszłości (po prostu zaczekaj z tym dzień lub dwa, przemyśl wszystko na spokojnie, bo pochopny wybór będzie Cię ścigał przez miesiące, a nawet lata). Skup się dzisiaj na rodzinie, poświęć im swoją uwagę, a przestaniesz roztrząsać powody swojego niepokoju. To minie jak tylko prześpisz najbliższą noc.

Horoskop dzienny – Ryby

Najwyższy czas, by zerwać z przeszłością. Sobota to dla Ciebie ostatnia szansa. Jeśli z niej nie skorzystasz, zatracisz się w tym zupełnie. Miej też świadomość, że ciągłe oglądanie się za siebie doprowadza do szału Twoją drugą połówkę. Twój/Twoja partner/partnerka jest cierpliwy/cierpliwa, ale nie może Ci pomóc, jeśli ciągle się przed nim/nią zamykasz. Zdecyduj się na szczerą rozmowę i nie myśl o tym, co było kiedyś.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Dorota Gardias opowiada, jak się czuje i co robi w izolacji