Horoskop dzienny - 30 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 30 września. Nie jesteś pewny/a, czy dzisiaj los Ci sprzyja? Boisz się o to, co Cię czeka? Sprawdź koniecznie, czy Twoje obawy są uzasadnione. A może to tylko złe przeczucie?

Horoskop dzienny – Baran

Najwyższy czas, aby uporządkować swoje sprawy. Postaraj się skupić na tym, co dotąd Cię ograniczało i przygotuj sobie plan działania, chociaż od dawna z tym zwlekasz. Wiedz, że nie będzie lepszej okazji, żeby to zrobić. Choć na pewno wiąże się to ze sporym wysiłkiem, przyjemny wieczór z partnerką/em da Ci się odprężyć i poczuć, że wreszcie jesteś na bieżąco ze swoim życiem.

Horoskop dzienny – Byk

Pora na coś szalonego! Ostatnio całe dnie spędzasz, pracując. Środa to świetny moment na drobną przerwę. Taki pomysł na pewno docenią Twoi znajomi, którzy już dawno chcieli Cię gdzieś wyciągnąć. Nie wymawiaj się obowiązkami i skorzystaj z chwili wolnego po pracy. Pamiętaj, że każdy czasem potrzebuje resetu – nawet Ty.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Tego dnia obserwuj uważnie swoje otoczenie, bo od tego, jakie znaki dostrzeżesz, będzie zależała Twoja najbliższa przyszłość. Szkoda, żebyś wiecznie twardo stąpał/a po ziemi – pozwól sobie na odrobinę spontaniczności. Podążaj za przeczuciem i nie wahaj się podejmować decyzji, które w innych okolicznościach mogłyby Ci się wydawać ryzykowne.

Horoskop dzienny – Rak

Od rana będziesz spięty/a i jakiś/aś nieswój/oja. Ta nerwowość jest związana z nieco wygórowanymi oczekiwaniami, jakie masz wobec swoich najbliższych współpracowników. Zbliża się ważne przedsięwzięcie i jeśli trochę nie odpuścisz, nie tylko nie wyjdzie tak, jak powinno, ale i stracisz zaufanie pozostałych osób z zespołu. Wielkie rewolucje na płaszczyźnie zawodowej powinny jeszcze poczekać – poświęć dzisiaj uwagę rodzinie, bo niewykluczone, że ktoś bliski właśnie potrzebuje Twojego wsparcia.

Horoskop dzienny – Lew

Dawno nie było Ci już tak wszystko jedno. W środę dostrzeżesz, że właściwie nie możesz znaleźć żadnej rzeczy, która sprawiałaby Ci radość. Jednak, zamiast pogrążać się w czarnych myślach i zbliżać niebezpiecznie w stronę depresji, pobądź trochę poza pracą i domem. Jeśli masz możliwość, weź wolne, jeśli nie, zrób sobie dłuższy spacer, gdy wyjdziesz z pracy. Wbrew pozorom, bliskość natury i świeże powietrze to dla Ciebie najlepsze lekarstwo na poczucie beznadziejności.

Horoskop dzienny – Panna

Wciąż zżera Cię stres. Boisz się odpowiedzialności i choć wcześniej tego nie dostrzegałeś/aś, to nie jest Ci dobrze z tym, jak ostatnio żyjesz. Dopiero dziś uświadomisz sobie wyraźnie, że kluczowe zmiany, jakich dokonałeś/aś nie tak dawno temu, prowadzą Cię do frustracji i niespełnienia. Choć niektórych rzeczy już nie odkręcisz, wiedz, że to ostatnia chwila, by nie pociągnąć całego swojego życia w stronę, która wybitnie nie odpowiada sprzyjającym Ci gwiazdom.

Horoskop dzienny – Waga

Chociaż dopiero co miałeś/aś problemy z koncentracją, dziś będziesz tryskać energią i sypać pomysłami jak z rękawa. Choć Ciebie samego/ą może to dziwić, nie ograniczaj się i nie bój się wyjść z tym do ludzi. Wiedz, że to dzięki Tobie w pracy może powstać coś naprawdę wyjątkowego, a rodzinne problemy, rozwiązane za sprawą Twojego trzeźwego podejścia, odejdą w niepamięć.

Horoskop dzienny – Skorpion

Musisz zacząć o siebie dbać, koniecznie w kwestii zdrowia. Niewykluczone, że jeśli nie pomyślisz dziś o tym, by ubrać się odpowiednio do pogody, złapiesz przeziębienie. Miej świadomość, że nawet kilka dni Twojej nieobecności w pracy może mocno wpłynąć na Twoją niekorzyść. Zwłaszcza że ktoś już czeka na Twoje potknięcie, by zebrać wszystkie zaszczyty, na które od dawna pracujesz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Bądź gotowy/a, że któreś z Twoich przyjaciół poprosi Cię dziś o pomoc. Nie odtrącaj go i bądź wsparciem, bo już niedługo to Ty możesz znaleźć się na jego miejscu, a poza tym jesteś jedyną osobą, która będzie w stanie go zrozumieć. Porozmawiaj też ze swoją rodziną, bo najprawdopodobniej najbliżsi wcale nie mówią Ci o swoich kłopotach, by Cię nie martwić.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nie igraj ze swoimi emocjami, bo to może się bardzo źle skończyć. W tę środę przyda Ci się przede wszystkim podejście zdroworozsądkowe, bo tym razem intuicja może Cię zawieść. Jeśli spróbujesz, wszystko, co Cię niepokoi, wreszcie się wyjaśni.

Horoskop dzienny – Wodnik

Od jakiegoś czasu wydaje Ci się, że najbliżsi nie mówią Ci czegoś ważnego? Nic się nie bój – po prostu planują dla Ciebie pewną niespodziankę. Bądź cierpliwy/a, bo wszystko wyjaśni się jeszcze dzisiaj. Dzięki temu uda Ci się zrealizować najskrytsze marzenie, to, o którym być może powoli zapominasz.

Horoskop dzienny – Ryby

Długo czekałeś/aś na natchnienie i tak! Środa to moment, w którym wreszcie się pojawi! To dzięki niemu wszystko ułoży się tego dnia tak, jak sobie tego życzysz. Jeśli masz coś ważnego do zrobienia, zrób to dzisiaj, bo wyjdzie Ci dużo lepiej niż w jakichkolwiek innych okolicznościach. A jeśli skrywa się w Tobie dusza artysty, koniecznie pozwól jej się ujawnić, bo to właśnie jej pora!

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Wilczak: Siłą serialu „Usta usta” są świetnie zaznaczone konflikty i polaryzacja między postaciami. Takie emocje znamy z najbliższego otoczenia