Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Katia nie żyje? Dramatyczny zwrot akcji [STRESZCZENIE ODCINKA 29]

"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. Od soboty TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 28. odcinku?

"Zniewolona" to serial, w którym zakochali się Polacy na wakacjach. Losy Kateriny pilnie śledzą setki tysięcy widzów. Co wydarzyło się w czwartym odcinku drugiego sezonu?

Jarosława urodziła córeczkę i zaproponowała Katii, by ta została jej matką chrzestną.

Natalie chciała urządzić pokoik dla dziecka, ale spotkała się ze stanowczym sprzeciwem Girgorija, który staje się coraz bardziej oschły w stosunku do żony.

Chłopi zapisali skargę, wyliczając wszystkie okrucieństwa Lidii Szefer. Nikołaj przekazał ją marszałkowi szlachty, który wezwał dziedziczkę na rozmowę.

Halina wykradła Łukjanowi notatnik i przekazała go Jakowowi. Jakow sfałszował zapiski.

W obu posiadłościach trwały przygotowania do dożynek. Katerina wykorzystała nieobecność Lidii i odwiedziła grób Aleksieja. Lidia zastała ją tam i wściekła kazała żywcem zakopać w ziemi.

Rozpoczęły się dożynki. W posiadłości Czerwinskich wybuchł bunt. Grigorijowi udało się uspokoić tłum rozwścieczonych włościan, obwiniając za wszystko Jakowa.

Wśród poddanych Lidii rozeszła się wiadomość, że pani zakopała żywcem Katię. Chłopi zamordowali Zachara i podpalili dom, w którym ukryła się Lidia. Stiepan wbiegl za nią. Z płonącego budynku wyprowadził go Nazar. Ciężko poparzony Stiepan umarł.

Zniewolona. Streszczenie - odcinek 29

Żandarmi zostają poinformowani o buncie w majątku Szefer. Rozpoczyna się rozprawa z lokalnymi chłopami. Marszałek na miejsce wysyła Nikołaja. Nikołaj dowiaduje się o śmierci Kati. Wieść ta dociera również do Sofii.

Student i Młynarz uciekają do starego młyna. Tam spotykają Katierinę. Okazuje się, że Zachar nie wypełnił polecenia pani i nie zakopał dziewczyny w grobie. Katierina dowiaduje się, że Aleksiej nie popełnił samobójstwa, lecz został zamordowany. Do młyna wpadają żandarmi. Młynarzowi udaje się uciec. Katierina ukrywa się na stryszku. Student zostaje schwytany.

Grigorij publicznie chłoszcze Jakowa.

Orysia w kuźni natrafia na ciężko poparzonego Nazara. Niebawem znajdują go żandarmi. Orysia tłumaczy, że jego rany są skutkiem wypadku podczas miłosnych igraszek. Jej wersję potwierdza Łukjan.

Grigorij robi rewizję w pokoju Jakowa. Znajduje pieniądze. Przywraca Jakowa na służbę, ale na surowych warunkach. Dowiaduje się także o śmierci Kati i jedzie na jej grób. Tam przez przypadek ją spotyka i mdleje.

A co, jeśli nie telewizja? Może do kina? Sprawdźcie premiery sierpnia!

Zobacz wideo
Więcej o:
Skomentuj:
Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Katia nie żyje? Dramatyczny zwrot akcji [STRESZCZENIE ODCINKA 29]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX