Syn Ronaldo obchodzi urodziny. Ale wyrósł! Georgina przeszła samą siebie

Georgina Rodriguez złożyła w sieci życzenia z okazji urodzin najstarszego syna swojego partnera. Cristiano Junior właśnie skończył 14 lat i fani celebrytki nie mogą się nadziwić, jak ostatnio się zmienił.

Georgina Rodriguez w 2016 roku związała się z Portugalczykiem Cristiano Ronaldo, jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, i została najbardziej rozchwytywaną WAG. Dziś jej konto na Instagramie obserwuje ponad 59 milionów internautów, a Georgina stała się prawdziwą gwiazdą, która doczekała się nawet własnego show na Netfliksie. Celebrytka i piłkarz wychowują razem pięcioro dzieci. Najstarszy syn sportowca właśnie obchodzi urodziny. Z tej okazji Rodriguez udostępniła w sieci nagranie z rodzinnego archiwum i złożyła chłopcu wyjątkowe życzenia. 

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

Syn Cristiano Ronaldo właśnie skończył 14 lat. Georgina Rodriguez zrobiła mu niespodziankę

Goergina Rodriguez i Cristiano Ronaldo wychowują razem pięcioro dzieci: Cristiano Ronaldo Juniora, siedmioletnie bliźniaki Evę i Mateo, Alanę Martinę, która w listopadzie skończy siedem lat, oraz dwuletnią Bellę Esmeraldę. Dwie najmłodsze dziewczynki są biologicznymi córkami Georginy. Celebrytka wielokrotnie podkreślała, że wszystkie dzieci kocha tak samo i traktuje jak swoje własne. Z najstarszym synem Ronaldo łączy ją bardzo bliska więź, co mieliśmy okazję obserwować m.in. w reality show, które ukochana Ronaldo zrealizowała we współpracy z Netfliksem. Cristianinho właśnie skończył 14 lat. Z tej okazji celebrytka opublikowała nagranie, na którym widać, jak wręcza mu prezent i składa mu życzenia. Pojawiły się także ujęcia z urodzinowego przyjęcia Cristiano Juniora. Nagranie opublikowane przez celebrytkę możecie znaleźć na dole strony.

Najlepsze życzenia dla mojego dużego chłopca. Kocham cię najbardziej na świecie

- napisała Georgina.

Cristiano Ronaldo i Georgina RodriguezCristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez instagram.com/georginagio

Kim jest biologiczna matka Cristiano Juniora? Ronaldo zapowiedział, że nigdy tego nie wyjawi

W komentarzach, które pojawiły się pod nagraniem opublikowanym przez Georginę, fani od razu zwrócili uwagę, jak Cristiano Junior ostatnio się zmienił i wyrósł. Podkreślono także, że widać, jak bliska więź łączy partnerkę Ronaldo i jego najstarszego syna i nie da się ukryć, że Georgina jest dla chłopca jak mama. "Ale urósł! Najlepsze życzenia", "Jesteś dla niego taką dobrą mamą. To cudowne, że macie tak bliską relację", "Wzruszające ujęcia" - czytamy. Tożsamość biologicznej mamy Cristiano Juniora nie jest znana. Piłkarz w jednym z wywiadów podkreślił, że nigdy nie zdradzi, kim jest mama jego syna. "Ludzie spekulują, że byłem z tą czy inną dziewczyną, albo była matka zastępcza. Nigdy nikomu nie mówiłem i nigdy tego nie zrobię. Kiedy Cristiano dorośnie, powiem mu prawdę, gdyż na nią zasługuje, jest moim synem. Ale nie powiem tego publicznie, bo ludzie tego chcą" - podkreślił w rozmowie z Jonathanem Rossem. 

 
Artykuły o której WAG interesują cię najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.