Adam Buksa dopiero co wziął ślub. Kim jest jego żona? To modelka

Adam Buksa niedawno stanął na ślubnym kobiercu ze swoją wieloletnią miłością Aleksandrą. Jesteście ciekawi, kim jest i jak wygląda partnerka piłkarza reprezentacji Polski?

Euro 2024 właśnie się rozpoczęło. 16 czerwca nasi piłkarze rozgrywają mecz przeciwko Holandii. Pierwszego gola podczas spotkania strzelił Adam Buksa, co stanowi siódmą bramkę w 16. występie piłkarza w reprezentacji naszego kraju. Przy okazji sukcesu sportowca, zajrzyjmy na chwilę do jego życia prywatnego.

Zobacz wideo Buksa szczerze o postrzeganiu siebie samego

Adam Buksa i jego żona Aleksandra. Niedawno stanęli na ślubnym kobiercu

Piłkarz nie szczędzi na Instagramie kadrów z ukochaną. Najpierw pochwalił się zaręczynami, a dwa tygodnie temu urokliwym zdjęciem ze ślubu w Krakowie. Panna młoda miała na sobie rozłożystą sukienkę z licznymi zdobieniami, w której wyglądała jak księżniczka. Zbyt wiele nie można wywnioskować z mediów o ukochanej sportowca, ponieważ Aleksandra Buksa chroni swojej prywatności. Wiemy natomiast na pewno, że lubi pozować przed obiektywem - ma doświadczenie w pracy jako modelka. Ponadto jest miłośniczką podróży, co widać po kadrach z najpiękniejszych zakątków świata. Co wiadomo z kolei o jej wykształceniu? Studiowała na Uniwersytecie Gdańskim oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła ponadto psychologię na Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Ciekawe, czy wkrótce odblokuje swojego Instagrama. Zainteresowanie jej osobą wzrasta. Jeśli jesteście ciekawi fotografii Aleksandry i Adama, zajrzyjcie do naszej galerii.

 

Adam Buksa strzelił bramkę podczas meczu z Holandią. Lewandowski mógł jedynie popatrzeć

W sieci można znaleźć wiele publikacji dotyczących dzisiejszego spotkania biało-czerwonych z holenderską drużyną. Na pewno dużą stratą dla naszego zespołu jest nieobecność kapitana podczas rozgrywki. Robert Lewandowski ma bowiem kontuzję, o czym poinformował media szef sztabu medycznego, Jacek Jaroszewski. U naszego sportowca doszło dokładnie do naderwania mięśnia dwugłowego uda, co oczywiście uniemożliwiło mu czynne branie udziału w niedzielnym spotkaniu na murawie. Zapewniono zaniepokojonych kibiców, że Lewy wkrótce wróci do gry. Mowa bowiem o dużych szansach zobaczenia piłkarza w akcji podczas spotkania z Austrią, które zaplanowane jest na 21 czerwca 2024 roku. Sportowiec ma zatem jeszcze kilka dni na odpoczynek.

Którą polską WAG śledzicie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.