Maciej Kot już po ślubie! Jego żona wyglądała przepięknie. Na uroczystości pojawił się m.in. Kamil Stoch

Maciej Kot w minioną sobotę zmienił stan cywilny. Wybranką skoczka jest piękna trenerka personalna, Agnieszka Lewkowicz.

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz są już po ślubie. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w minioną sobotę w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Panna młoda postawiła na długą, białą suknię z ażurową górą w roślinny motyw, a włosy spięła w naturalny, luźny kok. Na uroczystości pojawili się inni skoczkowie naszej kadry: Kamil Stoch z żoną, Dawid Kubacki z partnerką oraz Piotr Żyła - prawdopodobnie sam.

Zobacz wideo

Agnieszka Lewkowicz - kim jest?

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz są razem od 2015 roku. Poznali się w Krakowie przez wspólnego znajomego.

W Maćku cenię szczerość i wyrozumiałość oraz to, że jest bardzo ambitny - mówiła Lewkowicz w rozmowie z Onetem.

Wybranka skoczka to trenerka personalna i można zaryzykować stwierdzenie, że z mężem połączyła ją m.in. właśnie miłość do sportu. Przez 10 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizowała się w biegu przez płotki na dystansie 400 metrów. Jej karierę przerwała kontuzja i wtedy zajęła się fitnessem.

Jestem uzależniona od sportu. Cały czas jest mnie pełno. Jak nie zrobię treningu, mam wrażenie, że coś jest nie tak. Muszę się wyżyć, żeby spokojnie iść spać.

Świeżo upieczonym małżonkom życzymy wszystkiego najlepszego!

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.