Barwy szczęścia (1737) - poważna kontuzja Józka. Natalia nie wraca na noc [streszczenie on-line]

Co spotka bohaterów "Barw szczęścia" w 1737. odcinku serialu telewizyjnej Dwójki? Czy skłóceni wreszcie podadzą sobie ręce, czy raczej pozostaną pełni wzajemnych uprzedzeń? W nowym epizodzie Darek będzie próbował znaleźć Józkowi nową dziewczynę, a sam Sałatka dozna poważnego wypadku. Z kolei Natalia spotka Wilka w bufecie i nie będzie w nastroju do udzielania zazdrośnikowi żadnych wyjaśnień... Kogo wybierze Zwoleńska?

Barwy szczęścia - Stara miłość nie rdzewieje

Darek dokłada starań, żeby zeswatać Józka z jakąś porządną dziewczyną; prawda jest jednak taka, że Julita wciąż jest żywo zainteresowana dawnym narzeczonym. Tymczasem Sałatka korzysta z ważnej życiowej szansy i bierze udział w meczu obserwowanego przez niemieckiego selekcjonera. Chce wypaść jak najlepiej, jednak dzieje się dokładnie odwrotnie – na murawie dochodzi do wypadku. Ranny w głowę piłkarz trafia do szpitala i zamartwia się, że to przekreśli całą jego karierę. W rozpaczy próbuje nawet dzwonić do Julity, ale w ostatniej chwili opuszcza go odwaga... Czy młodzi wreszcie się pogodzą? Czy Sałatka wróci do formy? Dowiedz się, oglądając Barwy szczęścia!

Dramatyczne rozstanie

Po bójce Wilka i Oliwiera Natalia nie wraca na noc do hotelowego pokoju. Rano spotyka Macieja w bufecie – mężczyzna jest wzburzony, żąda od swojej narzeczonej wyjaśnień i zarzuca jej zdradę. Ta jednak nie zamierza mu niczego tłumaczyć, co doprowadza Wilka do szału. Zwoleńska dochodzi do wniosku, że nie ma powodu, żeby dłużej ciągnąć tę toksyczną relację i kilka godzin później zrywa zaręczyny. Chociaż Oliwier próbuje ją przeprosić, Natalia odtrąca również jego.

Więcej o: