Barwy szczęścia - ojciec podsłuchuje rozmowę telefoniczną Angeli. Odcinek 1729 - streszczenie online

Ostatnio w "Barwach szczęścia" nie brakuje poważnych zawirowań. Największą sensacją nowych odcinków jest zakazany romans uczennicy z nauczycielem. Fani serialu z radością śledzili także powrót do zdrowia Cieślaka. Teraz przyszedł czas na kolejne ruchy - w 1729 odcinku Angela usiłuje odzyskać nadwyrężoną przyjaźń, a Władek i Darek starają się znaleźć miejsce, w którym będą mogli zamieszkać i czuć się przy tym komfortowo. Niestety, nie są to wcale rzeczy proste...

Barwy szczęścia, odc. 1729 - Zmiana mieszkania

Róża wychodzi z siebie, żeby przychylić Władkowi nieba. Jej nadopiekuńczość irytuje Władka. Również Darek nie czuje się u Cieślaków swobodnie i komfortowo. Chociaż rodzice są z tego powodu niezadowoleni, para postanawia przenieść się do Józka. Swoją decyzję argumentuje tym, że rozbrykany piłkarz potrzebuje przychylnych osób, które będą miały na niego oko.

Sebastian kontroluje córkę

Angela bardzo zaniedbała relacje z przyjaciółmi – teraz stara się to naprawić. Nastolatka twierdzi, że z Milewiczem wszystko skończone. Znajomi nie dają się jednak nabrać – dziewczyna brzmi na to zbyt nieszczerze. Sebastian zaczyna zaś wdrażać w życie swój szaleńczy pomysł. Żeby upewnić się, że Robert odczepił się od jego córki, zaczyna kontrolować jej telefon. Czego dowie się rozjuszony ojciec? Zobacz nowe Barwy szczęścia!

Rozmowa Małgorzaty z Modestem

Modest odwiedza Małgorzatę, żeby przeprosić ją za dawne winy i zapewnić o czystości swoich intencji. Kobieta rozważa ostrzeżenie Chowańskiego przed wróżem, który bezczelnie wyłudza pieniądze.