Na Wspólnej, odc. 2554 - nieprzytomny Maciek w szpitalu

2554 odcinek "Na Wspólnej" kontynuuje wątek rozpoczęty w poprzednim epizodzie serialu. Po uderzeniu przez Zuzę Maciek nie odzyskuje przytomności. Czy jego stan się poprawi i czy Zuza poniesie konsekwencje swojego czynu? Tymczasem Franek dogaduje się z dilerem, Sławek testuje swoją dorastającą córkę, a Stefan w najlepsze podrywa piękną menadżerkę. Jak to wszystko się rozwiąże? Oglądaj 2554 epizod "Na Wspólnej"!

Maciek nie odzyskuje przytomności

Zuza jest zupełnie spanikowana – przeszukując internet, trafiła na wiadomość, że Maciek wciąż leży w szpitalu i jak dotąd nie odzyskał przytomności. Hofferowa ma ogromne wyrzuty sumienia – chce iść prosto na policję i przyznać się do uderzenia, a jednocześnie wytłumaczyć, że działała tylko we własnej obronie. Bergowa zatrzymuje Zuzę – Joanna martwi się, że nikt im nie uwierzy. W czasie, kiedy myśli Bergowej krążą wokół nieprzytomnego narkomana, jej własny syn kupuje prochy od dilera.

Sławek kontra Daria

Daria dopina swego – wprowadza się do swojego ojca. Sławek jest z tego powodu szczęśliwy; była żona ostrzega go jednak, że nastolatka potrafi nieźle dać w kość. Obawy Sławka szybko się potwierdzają – Daria informuje go, że wychodzi na imprezę. Mężczyzna wysyła z nią Dominika – czy chłopak upilnuje dojrzewającą dziewczynę? Zobacz 2554 epizod „Na Wspólnej”!

Zakochany Stefan

Stefan otwarcie podrywa Natalię – zagaduje do niej, flirtuje z nią, a nawet podsyła kwiaty pięknej menedżerce. Halinka szybko zaczyna coś podejrzewać; wreszcie w intrygę zostaje wciągnięty także Marek Zimiński.

Więcej o: