Na Wspólnej, odc. 2545 - pocałunek wdzięczności i plan na nową spółkę

Na Wspólnej sytuacja wydaje się opanowana - Tosia łagodnieje, otwarcie restauracji Marka i Stefana zostaje bardzo dobrze przyjęte, a Iza snuje nowe plany biznesowe. Okazuje się jednak, że to tylko cisza przed burzą. W 2545 odcinku wszystko obraca się do góry nogami - Hofferowie odkrywają, że adorator Tosi jest zupełnie nieuchwytny, otwarcie lokalu przerywa wtargnięcie byłego partnera Natalii, a plany Izy prowadzą do wybuchu domowej awantury...

Kim jest Jasiek?

Kamil przez przypadek trafia na korespondencję Tosi. Wyczytuje rzeczy, które zupełnie go dezorientują. Dowiaduje się, że dziewczynka skłamała na temat prezentu, i że wisiorek przysłał jej jakiś Jasiek. Kamil postanawia dowiedzieć się, kim jest ten tajemniczy adorator – w końcu nie ma zielonego pojęcia, co to za człowiek. Podejrzewa, że o względy Tosi zabiega chłopak, z jakim widziała kiedyś dziewczynę Zuza. Kiedy jednak zaczepia go pod szkołą, okazuje się, że to ślepa uliczka. Zarówno chłopak, jak i sami Hofferowie nie mają o niczym pojęcia. Kim jest ukochany Tosi?

Niespodziewany pocałunek

Nadchodzi wielki dzień – rusza ponowne otwarcie restauracji Stefana i Marka. Intuicja Natalii okazała się strzałem w dziesiątkę – klimat PRL-u przyciąga prawdziwe tłumy. Wśród licznie zgromadzonych brakuje Danki. Miłą atmosferę rujnuje wtargnięcie eks-partnera Natalii. Mężczyzna jest zupełnie pijany i zachowuje się skandalicznie. Marek tym razem mu nie odpuszcza. Imponuje to Popławskiej, która pod wpływem chwili obdarza Zimińskiego pocałunkiem.

Biznesy Izy

Iza ma nowy plan na biznes – ma zamiar zostać wspólniczką Warskiego i stać się właścicielką części fitness-clubu. Choć ona sama jest zachwycona taką perspektywą, Jerzy nie podziela jej entuzjazmu – między małżonkami dochodzi do awantury. Tymczasem w „Na Wspólnej” Ilona przygotowuje się do spotkania z kobietą, dzięki której w ogóle żyje.

Więcej o: