Na Wspólnej, odc. 2543 - Anastazja w szpitalu, kłótnia Ilony i Izy

Co stanie się w 2543 odcinku "Na Wspólnej"? Czy bohaterowie rozwiążą chociaż część swoich problemów, czy jedynie jeszcze bardziej się w nich pogubią?

 Anastazja odczuwa tak silne bóle, że zostaje zawieziona do szpitala. Joanna szykuje prowokację, która ma na celu przyłapanie Maćka. Z kolei między Brzozowską a Zdybicką dochodzi wreszcie do konfrontacji.

Silne bóle u Anastazji

Anastazja nie poznaje Tomka – chłopak spełnia jej każdą zachciankę. Ciężarna jest bardzo wzruszona i docenia jego starania. Niestety po południu łapią ją uciążliwe, silne bóle. Ziębowie od razu reagują i zamawiają taksówkę do szpitala. Diagnoza ginekologa jest jednoznaczna i uderza w Anastazję jak piorun.

Pułapka Joanny

Joanna jest niemal pewna, że Maciek podkrada z jej sejfu leki psychotropowe. Jedyne, czego potrzebuje, to twardy dowód. Dlatego szykuje prowokację, mającą na celu złapanie go na gorącym uczynku. Z kolei inny bohater „Na Wspólnej”, Franek, ma szczerze dosyć napojów energetyzujących. Maja podpowiada mu, że może powinien spróbować czegoś silniejszego.

Zdybicka kontra Brzozowska

Warski wychodzi z prośbą do Izy o przesunięcie remontu jego klubu fitness. Mówi, że nie ma pieniędzy, żeby teraz wypełnić kontrakt i zwraca winę na niesłownego wspólnika, który wycofał się z interesu. Iza się zgadza, przez co Ilona wpada w szał. Zdybicka zarzuca Brzozowskiej, że jest zauroczona Warskim. Szybko dochodzi do słownego spięcia – obie kobiety wyrzucają z siebie to, co leży im na sercu. Jak można się domyślić, ta wymiana zdań nie będzie należeć do najprzyjemniejszych...