Na Wspólnej, odc. 2540 - Darek i Gabi przyłapani na gorącym uczynku

Jak potoczą się losy bohaterów "Na Wspólnej"? Co wydarzy się w ich życiu w 2540 odsłonie popularnego serialu? Ten odcinek przyniesie kilka sporych rewelacji. Agnieszce nareszcie uda się przyłapać Darka na oszustwie, a Agata zdemaskuje niecne zamiary Gabi, która wytrwale próbuje uwieść zajętego Norberta.

Darek nakryty na fałszerstwie

Jak dobrze wiedzą wierni widzowie „Na Wspólnej”, Darek zdecydował się na poważny przekręt – złożył fałszywy podpis pod testamentem opiewającym na wiele milionów. Mężczyzna powraca do kancelarii po tym, jak świętował do białego rana. W miejscu pracy czekają na niego Weronika i Agnieszka, która trzyma w ręku pogrążający Żbika dokument. Kobiety objaśniają Darkowi, że ten złapał przynętę i tym samym potwierdził, że jest oszustem. Rozwścieczony Żbik atakuje kobietę.

Kryzys w związkach Michela i Norberta

Michel przełamuje milczenie i wreszcie pojawia się u Sandry. Wbrew nadziejom dziewczyny okazuje się, że przyszedł wyłącznie po resztę swoich rzeczy. Wygląda na to, że tego małżeństwa już nic nie jest w stanie uratować... W niewiele lepszej sytuacji znaleźli się Norbert i Agata. Kobieta chce zrobić coś miłego do partnera, więc wybiera się bez zapowiedzi do sportowego klubu. Tymczasem to na nią czeka niespodzianka, i to z gatunku tych niechcianych. Agata widzi w szatni rozebraną Gabi, która uwodzi jej mężczyznę.

Zimiński kontra Natalia

W restauracji nie wiedzie się za dobrze – nie ma też wielu perspektyw na sukces. Stefan obwinia za wszystko Marka – gdyby nie on, Natalia wciąż by z nimi pracowała, biznes szedłby jak z płatka. Zimiński jednak nie zamierza nikogo przepraszać. Wprawdzie rozmawia z Natalią, ale raczej wyrzuca jej brak kreatywności. Co zrobi Popławska, kiedy usłyszy takie zarzuty?