Ariana Grande i John Legend - nowa piosenka do filmu Disney'a

Ariana Grande jest amerykańską piosenkarką znaną z hitów R'n'B, takich jak "Dangerous Woman", "Side To Side", "Problem" i "One Last Time". Młoda wokalistka zajmuje się także aktorstwem i jest kompozytorką. John Legend to również wokalista R'n'b, jest również pianistą i kompozytorem.

Gwiazdy muzyki połączyły siły i wspólnie nagrały piosenkę. Jest to utwór, który będzie motywem przewodnim w najnowszej wersji bajki „Piękna i Bestia”.

Ariana Grande i John Legend

Ariana Grande zaczynała karierę w swoich najmłodszych latach występami na imprezach sportowych w rodzinnym stanie Floryda w Stanach Zjednoczonych. Gdy miała 15 lat zagrała w musicalu, a następnie w serialu „Victoria znaczy zwycięstwo”, co przyniosło jej rozpoznawalność. W roku 2011 wydała swoją pierwszą płytę z muzyką z serialu. W 2013 roku ukazała się debiutancki studyjny album wokalistki „Yours Truly”, który od razu odniósł ogromny sukces i zajął pierwsze miejsce na amerykańskiej liście najczęściej kupowanych albumów publikowanej przez magazyn Billoard. W 2014 roku wokalistce przyznano tytuł "Przełomowego Artysty Roku". W muzycznej karierze Ariany jest na przykład współpraca z Iggy Azaela i Andreą Bocellim. Teraz można dodać do tego piosenkę nagraną wspólnie z Johnem Legendem.

Wokalista miał zaledwie cztery lata, gdy zaczął edukację muzyczną, a dokładniej uczył się grać na pianinie. Debiutancki album wydał w 2004 roku. Przy tym oraz następnym albumie „Once Again” współpracował z Kanye Westem. W 2015 roku za utwór nagrany do serialu „Selma” otrzymał Nagrodę Akademii Filmowej za „Najlepszą piosenkę oryginalną”.

Piosenka nagrana do nowego filmu Disneya

Ze współpracy tych utalentowanych wokalistów powstaje piosenka do adaptacji kultowej bajki „Piękna i Bestia”. Utwór do oryginalnej wersji bajki z 1991 roku wykonywała Celine Dion razem z Peabo Brysonem. W nowym filmie wyprodukowanym przez Disneya główną rolę zagrała Emma Watson. Premiera filmu jest planowana na 17 marca tego roku. Soundtrack do filmu będzie miał premierę tydzień przed premierą filmu. Znajdą się w nim oprócz piosenki Ariany Grande i Johna Legenda, znane z bajki utwory oraz nowe piosenki autorstwa Tima Rice’a i Alana Menkena.

AW 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.