Wyprzedaż Nike. Damskie kostiumy kąpielowe oraz męskie szorty z rabatem do -74%

PB
16.07.2020 19:10
kostium kąpielowy nike

kostium kąpielowy nike (fot. @nikeswim)

Wyprzedaże trwają w najlepsze! Tym razem wybraliśmy dla was kostiumy do pływania, które sprawdzą się nad morzem i na basenie. Wyprzedaż Nike obejmuje damskie kostiumy kąpielowe oraz męskie szorty. Rabaty sięgają -74%! Sprawdź nasze propozycje.

Nike wyprzedaż: damskie kostiumy kąpielowe 

damskie kostiumy kąpielowedamskie kostiumy kąpielowe fot. zalando lounge

Więcej modeli poniżej. 

Jednoczęściowe stroje kąpielowe dla kobiet to hit wyprzedaży Nike. Uwagę przykuwa ich piękny design, utrzymany w najmodniejszych kolorach i wzorach tego lata. Kostiumy ładnie przylegają do sylwetki, podkreślają jej atuty, eksponują plecy i unoszą pośladki. Masz pewność, że zakładając je, wszystko będzie na swoim miejscu. Sprawdzą się podczas aktywności w wodzie, opalania i do uprawiania takich sportów wodnych jak: windsurfing czy kitesurfing. Nam bardzo podoba się model w żółto-pomarańczowe wzory. Jest typowo wakacyjny, podkreśla opaleniznę i ożywia cerę. Dodatkowo ma pięknie wycięty tył, który eksponuje plecy.  

Nike wyprzedaż: męskie szorty na plażę i do pływania

Męskie szorty do pływaniaMęskie szorty do pływania fot. zalando lounge

Na wyprzedaży Nike znalazły się praktyczne i wygodne szorty dla mężczyzn. Sprawdzą się one podczas wakacyjnego wyjazdu - do opalania, pływania i każdej innej czynności rekreacyjnej. Zostały wykonane z bardzo dobrej jakości materiału, przez co są porządne i wytrzymałe. Niewątpliwie przyciąga ich design - od uniwersalnych kolorów, takich jak szary czy oliwkowy po żywe i rzucające się w oczy błękity i odcienie brzoskwini. Są lekkie i bardzo praktyczne. Spodobają się każdemu mężczyźnie. Nie zajmują dużo miejsca, można je wrzucić do walizki lub podróżnego plecaka. Z pewnością sprawdzą się podczas wakacyjnego wyjazdu nad wodę.