Wielka wyprzedaż domu mody Givenchy -dodatki, które dopełnią każdą stylizację

AZ
13.03.2020 13:00
okulary givenchy

okulary givenchy (fot. @givenchy)

Znany na całym świecie dom mody Givenchyy powstał w 1952 roku. Jego założyciel, francuski arystokrata Hubert de Givenchy, był wówczas debiutantem. Miał zaledwie 25 lat, gdy zaprezentował w Paryżu swoją pierwszą kolekcję, która odniosła oszałamiający sukces! Wybraliśmy dodatki francuskiej marki, które przypadną do gustu miłośnikom paryskiej elegancji i amerykańską atrakcyjność. Na wyprzedaży możesz kupić je nawet 70% taniej!

Okulary przeciwsłoneczne marki Givenchy, które kupisz nawet 75% taniej!

Okulary przeciwsłoneczne są często pomijanym dodatkiem, który warto mieć przy sobie. Chronią oczy przed słońcem i nadmiernym sztucznym oświetleniem, ale sprawdzą się także jako narzędzie maskujące, gdy nie chcesz być rozpoznana lub chcesz ukryć przed światem rozmazany makijaż oka. Wybraliśmy najmodniejsze torebki i okulary przeciwsłoneczne marki Givenchy, które warto kupić na promocji.

 

Dodatki marki Givenchy 

Odpowiednie dodatki nadają stylizacjom nowego wymiaru. Niektóre z nich pełnią funkcję wyłącznie stylizacyjną jak biżuteria, ale są także praktyczne akcesoria: torebki, dzięki którym w elegancki sposób zawsze będziesz miała przy sobie najważniejsze dokumenty, klucze i ulubioną szminkę. Wybraliśmy eleganckie modele - idealne na wielkie wyjścia. 

 Dzięki poręczności i niewielkim rozmiarom taką torebkę możesz mieć zawsze przy sobie nawet tego nie odczuwając. Duże i pakowne modele są modnym i praktycznym dodatkiem na co dzień i do pracy.