Sandra Kubicka zastanawia się nad upiększeniem zębów. Fani odradzają. Patrzą też na kozaki od znanej marki

BA
20.11.2019 17:00
sandra kubicka kozaki kazar

sandra kubicka kozaki kazar (sandra kubicka kozaki kazar)

Sandra Kubicka radzi się fanów, czy powinna sprawić sobie nowy uśmiech. Założyła "tymczasowe" zęby i czeka na reakcję. Fani zauważyli też jej mega modne kozaki!

Ładny i idealny uśmiech to marzenie wielu gwiazd. Większość z nich decyduje się na poprawienie zębów lub wstawienie nowych. Niektóre kliniki oferują usługę w postaci tak zwanych "tymczasowym zębów", które są prototypem przyszłego, nowego uzębienia. Pacjent może je wtedy wypróbować i zastanowić się, czy naprawdę chce zdecydować się na taki zabieg. Tak właśnie zrobiła Sandra Kubicka. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie w jej tymczasowych zębach. Większość fanów odradza jej tę zmianę. W komentarzach czytamy na przykład: 

Ładne te zęby, ale szczerze masz w sobie najwięcej uroku i naturalnego wdzięku ze swoimi zębami, a z tymi już tego efektu nie ma. Wiec ja odradzam zmianę
 

Również według nas poprawa uśmiechu nie jest Sandrze potrzebna. Oprócz tego fani zwracają też uwagę na stylowe kozaki gwiazdy. Kubicka zdecydowała się na czarny model na szpilce, okraszony motywem krokodylej skóry. Kozaki te możemy kupić w ofercie polskiej marki Kazar. Sandra zestawią je z beżowym, wełnianym płaszczem oraz z dopasowanym do sylwetki, czarnymi spodniami. Stylizację uzupełniła jeszcze małą, czarną torebką

Kozaki na szpilce - eleganckie buty na zimę 

Szukasz butów na zimę, które będą nie tylko ciepłe, ale także i eleganckie? Jeśli tak, to kozaki na szpilce mogą cię zainteresować. Jest to sprytne połączenie klasycznych szpilek z zimowymi butami. Kozaki na szpilce możesz zakładać tylko na specjalne okazje albo nosić też i na co dzień lub do pracy. Do wyboru masz wiele różnych modeli i kolorów, ale najtrafniejszym pomysłem z pewnością będą modele w kolorze czarnym. Mogą być wykonane z gładkiej skóry lub z zamszu. Zawsze dodadzą elegancji każdej stylizacji. 

Kozaki na obcasie będą świetnie wyglądać z sukienką - nie musi być wyjściowa. Z casualowym modelem w kwiaty również doskonale się sprawdzą. Możesz je też połączyć ze spodniami i z klasycznym płaszczem. Możliwości masz naprawdę wiele!