Torebki do 300 zł. Te modele idealnie sprawdzą się do wiosennych stylizacji! Nasz hit z Desigual jeszcze na wyprzedaży

PJ
20.03.2019 09:00
torebki damskie / mat. partnera / www.instagram.com/aniawendzikowska/

torebki damskie / mat. partnera / www.instagram.com/aniawendzikowska/ (torebki damskie / mat. partnera / www.instagram.com/aniawendzikowska/)

Każda kobieta uwielbia torebki. Kiedy tylko zbliża się nowy sezon, od razu rozglądamy się za tym niezawodnym i stylowym dodatkiem! Zobaczcie solidne torebki, na które nie wydacie majątku.

Torebka na wiosnę

Torebka jest niezawodnym dodatkiem do każdego kobiecego zestawu. Najczęściej stawiamy na stylowe modele, które idealnie będą współgrały z naszymi stylizacjami. Oprócz tego torebka powinna być praktyczna, w końcu jest niezawodnym dodatkiem, który pomieści najpotrzebniejsze rzeczy - czasem chowamy do niej naprawdę dużo! Dlatego warto zwrócić uwagę na solidne modele, które posłużą nam przez lata. 

torebki damskie / mat. partneratorebki damskie / mat. partnera www.instagram.com/aniawendzikowska/

Torebki do 300 zł

Większości z was pewnie wydaje się, że solidna, a szczególnie skórzana torebka kosztuje majątek. Oczywiście, jeśli wybieracie modele od sławnych i cenionych projektantów, powinnyście przygotować się na wydatek powyżej 1000 zł. Jednak dobra torebka wcale nie musi kosztować tak dużo. Poniżej znajdziecie równie ciekawe i modne modele w niższej cenie. Warto zwrócić na nie uwagę. Są solidne oraz bardzo stylowe i zdecydowanie posłużą wam w kolejnych sezonach! Wśród modeli, które dla was znalazłyśmy, znajdziecie różne rodzaje torebek na wiosnę. Od dużych i pojemnych, idealnych na co dzień, po małe torebki, które sprawdzą się na wieczorne wyjścia.