Sukienki w kwiaty od 99 zł. Wybrałyśmy najpiękniejsze! Ten wzór dodaje kobiecości i szyku

PJ
09.08.2018 13:00
sukienki w kwiaty/mat. partnera/www.instagram.com/aniawendzikowska

sukienki w kwiaty/mat. partnera/www.instagram.com/aniawendzikowska (sukienki w kwiaty/mat. partnera/www.instagram.com/aniawendzikowska)

Kobiece i romantyczne, takie właśnie są sukienki w kwiaty. To one kupowane są najczęściej przez kobiety, więc jeśli jeszcze nie macie takiej kreacji, koniecznie zobaczcie, co dla was przygotowałyśmy!

sukienki w kwiaty/mat. partnerasukienki w kwiaty/mat. partnera www.instagram.com/aniawendzikowska

Kwiecisty motyw

Kwiaty są najbardziej kobiecym motywem, dodają wdzięku i szyku, ale nas najbardziej zachwycają na sukienkach, które są delikatne i romantyczne. Każda z was w sukience w kwiaty będzie wyglądała bardzo dziewczęco. Latem, w waszej garderobie nie powinno zabraknąć kreacji z tym motywem. Idealnie będą nadawały się na większe przyjęcie, wyjście z przyjaciółmi, ale również założycie je do pracy, czy na zwykły spacer. 

Sukienki w kwiaty

Poniżej znajdziecie osiemnaście sukienek w kwiaty, a wśród nich modele o długości midi i maxi, z odkrytymi ramionami czy na cienkich ramiączkach, a nawet z ozdobnymi falbanami. Również kolorystyka tych kreacji jest różnorodna. Możecie postawić na czarną sukienkę zdobioną kolorowymi kwiatami, a może żółtą w drobny kwiecisty deseń. Zainspirujcie się naszymi propozycjami i znajdźcie sukienkę, w której zachwycicie wiele osób!

Poznaj: Najmodniejsze sukienki w kwiaty!

Więcej o: