Mundial 2018. W czym kibicowały gwiazdy? Spódnica Ciupy u nas za 39 zł, a sukienka w stylu Siwiec? Podobną znalazłyśmy na ASOS

Mundial wciąż trwa! Pomimo naszej wczorajszej porażki, gwiazdy kibicowały polskim piłkarzom z całego serca! Zobaczcie ich mundialowe stylizacje.

Wczorajszy mecz wywarł na Polakach wielkie emocje. Pomimo naszej porażki, wszyscy kibicowaliśmy polskiej drużynie z całego serca! Wśród kibicujących oczywiście nie mogło zabraknąć gwiazd. Zobaczcie mundialowe stylizacje, dwóch celebrytek. Jedną z nich jest Aleksandra Ciupa, która wybrała dla siebie zestaw w czerwonym kolorze. Patriotyczna, czerwona koszulka z orłem na piersi idealnie oddawała klimat całego wydarzenia. Do tego Ola dobrała bardzo modną w tym sezonie spódniczkę mini w tym samym kolorze. Przełamaniem całej stylizacji były białe buty sportowe marki New Balance. Dzięki nim nasza celebrytka stworzyła biało-czerwony zestaw, który odwzorowywał barwy polskiej flagi. 

Kolaż, stylizacja mundial/Materiały partneraKolaż, stylizacja mundial/Materiały partnera www.instagram.com/ola_ciupa

W czasie kibicowania większość gwiazd stawiała na biało-czerwone stylizacje. Jednak Natalia Siwiec wybrała dla siebie piękną i dziewczęca sukienkę w kolorze białym, która jest hitem tych wakacji. Model z odsłoniętymi ramionami z koronkowego materiału pięknie prezentował się na modelce. Taka kreacja też idealnie nadaje się do kibicowania naszym! Prócz tego, że wygląda cudownie, jest bardzo praktyczna. Poniżej znajdziecie modele sukienek w stylu Natalii.

Kolaż, stylizacja mundial/Materiały partneraKolaż, stylizacja mundial/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Poniżej więcej produktów

Copyright © Agora SA