Stroje kąpielowe nie tylko na plażę! Te możesz nosić jako body. Duży wybór kostiumów za 100 zł

PJ
08.05.2018 17:00
Kolaż/Materiały partnera

Kolaż/Materiały partnera (www.instagram.com/juliawieniawa)

Strój kąpielowy jako top? To idealne rozwiązanie na letni sezon! Koniecznie zajrzyj do nas i zainspiruj się naszymi pomysłami. Znajdziesz też tu piękne body, które z chęcią wykorzystasz w swoich stylizacjach.

Strój kąpielowy jako top

W tym sezonie zamień zwyczajny top na jednoczęściowy strój kąpielowy! Gwiazdy już tak go noszą, łącząc z szortami czy spódnicami. Może i ty się skusisz? Na Instagramie Julii Wieniawy pojawiło się zdjęcie, na kórym aktorkę możemy zobaczyć w burgundowym kostiumie jednoczęściowym marki La Reveche. Ten strój możecie kupić za 995 zł i dostaniecie go w warszawskim butiku Moliera 2. Aktorka tak piękny kostium zdobiony falbanami wykorzystała jako top do stylizacji dziennej. Dla nas to genialny pomysł! Warto pomyśleć o takim noszeniu kostiumów kąpielowych. Jeżeli pomysł Julii przypadł ci do gustu, poniżej znajdziesz równie ciekawe modele kostiumów, które też mogą być alternatywą dla body czy topów.

Kolaż, stroje kąpielowe/Materiały partneraKolaż, stroje kąpielowe/Materiały partnera www.instagram.com/juliawieniawa

Body zamiast topu

Jeżeli masz dość klasycznych i nudnych bluzek z chęcią zaproponujemy ci ciekawą alternatywę - body. Ten element garderoby świetnie prezentuje się jako bielizna, ale również możesz nosić go jako top. Katarzyna Warnke postawiła na połączenie czarnego body z elegancką spódnicą, dzięki czemu uzyskała oszałamiający efekt. Ty również możesz łączyć body z innymi częściami garderoby. Modeli masz naprawdę wiele, od klasycznych gładkich po koronkowe. Mogą być bardzo stylową bazą twojego zestawu, dlatego pomyśl o takim rozwiązaniu! Poniżej znajdziesz fasony na które warto zwrócić uwagę. Za niektóre z nich nie zapłacisz więcej niż 70 zł!

Kolaż, body/Materiały partneraKolaż, body/Materiały partnera WBF

Poniżej więcej produktów