18 par butów na zimę. Co je łączy? Są na wyprzedaży i wybierają je gwiazdy. Botki Fijał przecenione o 120 zł!

Zajrzyjcie i zobaczcie 18 par butów, w których będziecie wyglądały jak gwiazda. Wszystkie pary kupicie na wyprzedaży!

Czarne kozaki

Któż nie kocha klasycznych rozwiązań, które sprawdzą się w każdej sytuacji? Mamy dla was 6 par kozaków z wyprzedaży o klasycznym kroju, które zawsze są w modzie. Pasują dosłownie do wszystkiego! Możecie nosić je z długim płaszczem w eleganckiej stylizacji, a nawet na co dzień, gdy wybieracie się do pracy. Zimą takie modele sprawdzą się idealnie, ochronią wasze nogi przed mroźnym powietrzem i będą wyglądały bardzo modnie. 

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBFKolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Workery

To jedne z najbardziej pożądanych butów w tym sezonie. Sprawdzą się na co dzień i dobrze będą wyglądały w swobodnych stylizacjach. Proponujemy, żebyście też z chęcią łączyły je ze spódnicami bądź sukienkami, wtedy wasze zestawy nabiorą charakteru! Anna Lewandowska jest ich miłośniczką, możecie zauważyć na jej istagramie, że z chęcią nosi buty typu workery. Wy też możecie mieć podobne modele i to w dużo niższej cenie ;).

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Botki

Spójrzcie tylko na białe botki, które ma na sobie Ada Fijał. Czyż nie wzbudzają zainteresowania? Nam bardzo się podobają, ale wiemy, że nie trafią w gust wszystkich kobiet. Dlatego możecie kupić takie same botki, ale w klasycznym czarnym kolorze w cenie 59, 99 zł. Kusząca oferta? :) Zerknijcie też na inne modele, które przydadzą się zimą.

Zobacz: Wyprzedaż damskich produktów na zimę!

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBFKolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.