Urocza wymiana zdań między królową Ranią a Williamem na ślubie w Jordanii. Ekspert zdradza szczegóły

Ekspert od czytania z ruchu warg odszyfrował, na jaki temat królowa Rania i król Abdullah II rozmawiali z księżną Kate i księciem Williamem. Jordańska monarchini była ciekawa, co słychać u dzieci książęcej pary.

1 czerwca w Jordanii odbyło się wyczekiwane od miesięcy wydarzenie. Syn królowej Ranii i króla Abdullaha II książę Husajn poślubił architektkę Rajwę Al Saif. W tym niezwykle ważnym w jordańskiej rodzinie królewskiej dniu młodej parze i jej rodzicom towarzyszyli znamienici goście, którzy tłumnie zebrali się w pałacu Zahran w Ammanie, gdzie miała miejsce ceremonia. Nie zabrakło wśród nich także zaproszonych na to wydarzenie księcia Williama i księżnej Kate. Mimo niezwykle napiętego grafiku królowa Rania i król Abdullah II znaleźli czas, aby zamienić parę słów z księciem i księżną Walii.

Zobacz wideo Kate i William grają w golfa

Wiadomo, o czym królowa Rania rozmawiała z księciem Williamem

Podczas krótkiej pogawędki było widać, że cała czwórka czuje się bardzo dobrze w swoim towarzystwie. Jak podaje mirror.co.uk, ekspert czytający z ruchu warg zdołał wyłapać, że zarówno książę William, jak i księżna Kate powiedzieli królowej Ranii, iż niezwykle cieszą się, że ją widzą. Jordańska monarchini odpowiedziała im tym samym. "Was też bardzo miło widzieć. Jak tam wasze dzieci?" - zagadnęła księcia Williama. Ekspertowi nie udało się jednak odczytać, co odpowiedział królowej syn brytyjskiego monarchy.

Na ślubie w jordańskiej rodzinie królewskiej furorę zrobiła sukienka księżnej Kate. Żona księcia Williama wybrała długą, zwiewną kreację Elie Saab w kolorze pudrowego różu. Co ciekawe, sukienkę od tego samego projektanta miała na sobie także panna młoda. Królowa Rania zaprezentowała się z kolei w kreację od Diora, a jej wybór był szeroko komentowany w sieci. Monarchini na ślub syna ubrała się bowiem na czarno.

Królowa Rania jest blisko związana z księciem Williamem i księżną Kate

Jak zauważają brytyjski tabloid, księcia Williama i księżną Kate łączą bardzo bliskie stosunki zwłaszcza z królową Ranią. Żona króla Abdullaha II jest członkinią rady Earthshot Prize - nagrody stworzonej przez księcia Williama i Davida Attenborough, która przyznawana jest osobom działającym na rzecz ekologii. Królowa Rania jest także ogromną fanką księżnej Kate i wypowiada się o niej w samych superlatywach. "Jej twarz rozświetla się, kiedy mówi o pracy. Wykonuje ją z poczucia obowiązku, ale przede wszystkim - wykonuje ją, bo naprawdę troszczy się o innych" - mówiła o Kate jordańska monarchini w rozmowie z CNN.