Pamiętacie, że Jaś Fasola miał dziewczynę? Tak serialowa Irma wygląda dziś. Czas był dla niej łaskawy

Matilda Ziegler, serialowa ukochana Jasia Fasoli, na co dzień nie przypomina swojej bohaterki. Choć od premiery serialu minęło ponad 30 lat, aktorka zachowała młodzeńczą urodę.

Jasiowi Fasoli, bohaterowi komediowego cyklu emitowanemu od początku lat 90., mimo pewnej nieporadności, niespodziewanie dobrze wiodło się w życiu miłosnym. Zwróciła na niego uwagę Irma Gobb, eteryczna blondynka w okularach, grana przez Matildę Ziegler. 

Jaś Fasola miał dziewczynę. Grająca ją aktorka nadal wygląda uroczo

Aktorka pojawiła się w kilku odcinkach "Jasia", wystąpiła też w roli kelnerki, policjantki oraz mamy, ale to kreacja sympatii głównego bohatera przysporzyła jej najwięcej popularności. Ziegler pojawiła się w takich epizodach jak m.in. wizyta w kinie, gdzie oglądała z Jasiem horror, dyskoteka - na której bawiła się już z innym mężczyzną i opędzała od Mr. Beana, czy odcinek wigilijny, gdy rozczarowana jego zachowaniem ostatecznie go rzuciła. 

Matilda ZieglerMatilda Ziegler Screen YouTube

Zdjęcia Matildy Ziegler znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

W serialu ucharakteryzowano ją na zahukaną dziewczynę z kompleksami, ale niejeden widz dostrzegł, że w rzeczywistości musi być zgrabna i urodziwa. Rzeczywiście, inne role, które przyjmowała artystka prezentowały zupełnie inne jej oblicze. Grała m.in. w najsłynniejszej brytyjskiej telenoweli "EastEnders" i kilkunastu innych produkcjach. Przed kamerą pojawiała się nieczęsto, stawiając na karierę na teatralnych deskach. 

Matilda ZieglerMatilda Ziegler Screen YouTube

Brytyjka ma dziś 58 lat i nadal czaruje dziewczęcą urodą. Mogli się o tym przekonać widzowie dokumentu "Jaś Fasola - sto lat!", emitowanego też w Polsce. 

 

Waszym zdaniem bardzo się zmieniła?

Zdjęcia Matildy Ziegler znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: