Aleksandra Szwed na uroczym zdjęciu z dziećmi. Rzadko pokazuje tak dużo!

Z tej okazji na Dnia Matki profilu Aleksandry Szwed znalazło się urocze zdjęcie z dziećmi. Opatrzyła je wzruszającym podpisem.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Dzień Matki to szczególna data dla wielu osób. Również gwiazdy i celebryci na różne sposoby celebrują tę wyjątkową datę w kalendarzu, dzieląc się w mediach społecznościowych zdjęciami i historiami związanymi z macierzyństwem, zarówno z perspektywy dziecka, jak i rodzica. Do grona osób, które za pośrednictwem Instagrama postanowiły uczcić ten dzień, dołączyła także Aleksandra Szwed, która opublikowała w swoich mediach społecznościowych urocze zdjęcie z dziećmi.

Zobacz wideo Izabela Janachowska świętowała Dzień Matki

Gwiazdy świętują Dzień Matki. Aleksandra Szwed podzieliła się z fanami rozkosznym zdjęciem z dziećmi

Aktorka, która rozpoznawalność zyskała już jako dziecko za sprawą roli w kultowym serialu "Rodzina zastępcza" prywatnie od lat związana jest z byłym koszykarzem, Krzysztofem Białkowskim. Siedem lat temu para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Borysa, rok temu aktorka urodziła zaś córeczkę. 

Chociaż rodzinne kadry na profilu aktorki publikowane są raczej sporadycznie, z okazji Dnia Matki Aleksandra Szwed postanowiła zrobić wyjątek. Na jej koncie na Instagramie pojawiło się czarno-białe zdjęcie, na którym szczęśliwa mama pozuje w uścisku z ukochanymi dziećmi. Zdjęcie najprawdopodobniej wykonał mąż aktorki w ich mieszkaniu. Do zdjęcia został dołączony wzruszający podpis:

Gdy wszystko, co najlepsze życzy ci "wszystkiego najlepszego".
 

Pod fotografią szybko pojawiły się komentarze od urzeczonych fanów:

Najlepsze życzenia.
Przesłodkie foto.

Wszystkiego najlep

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.