Anna i Robert Lewandowscy korzystają z uroków Paryża. Trenerka odstawiła się na randkę z mężem

Anna i Robert Lewandowscy przebywają w Paryżu, gdzie odbędzie się gala, podczas której dowiemy się, do kogo trafi Złota Piłka. Małżonkowie korzystają z możliwości "miasta miłości" i wybrali się na kolację.

Więcej ciekawostek ze sportu znajdziesz na Gazeta.pl

Robert Lewandowski ponownie znalazł się na liście najlepszych piłkarzy. Polak po raz kolejny został doceniony przez francuski magazyn "France Football". Jest wskazywany jako jeden z faworytów do Złotej Piłki. Aczkolwiek według doniesień mediów, nagroda może trafić do Leo Messiego, który ma już w swojej kolekcji sześć statuetek.

Kto wygra? Dowiemy się tego 29 listopada.

Zobacz wideo Doszło do pocałunku

Anna i Robert Lewandowscy na randce w Paryżu

Robertowi w Paryżu towarzyszy żona. Anna Lewandowska wykorzystała okazję, by nieco pozwiedzać miasto, a relacjami dzieli się z obserwatorami na Instagramie. Trenerka oczywiście paraduje po ulicach ubrana stylowo i według najnowszych trendów. Na jednym ze zdjęć ma na sobie długi kożuch, do którego dobrała wygodne buty, torebkę w intensywnym kolorze oraz czapkę z daszkiem.

 

Jednak najwięcej szyku zadała podczas kolacji z mężem. Postawiła na czerń, związała włosy i mocniej podkreśliła oko. Piłkarz także ubrał się na ciemno.

Paris at night @_rl9 #together #paris - napisała pod zdjęciem z mężem.
 

Internauci komplementują małżonków, ale wyrażają także nadzieje na to, że Polak wreszcie zostanie uznany za najlepszego piłkarza:

Miłego wieczoru. Trzymam mocno kciuki za rozstrzygnięcie plebiscytu. Powodzenia. 
Wiemy, że wy wiecie, czyja jest Złota Piłka! Mamy nadzieję, że Robert w końcu zostanie doceniony. Nie może być inaczej!
Pięknie. Idealna para - komentują.

Tego, czy Lewandowski otrzyma Złotą Piłkę, dowiemy się w poniedziałek, 29 listopada. Transmisję będzie można śledzić na żywo m.in. na antenie TVP i TVP Sport. Ceremonia rozpocznie się o godz. 20:30.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.