Małgorzata Rozenek gotowa na Halloween. Przystroiła mieszkanie czaszkami i pajęczynami. Wyszło upiornie?

Małgorzata Rozenek stanęła na wysokości zadania i z dbałością o najmniejsze detale ozdobiła mieszkanie na zbliżające się święto Halloween. Nie zabrakło dekoracji w postaci kościotrupów czy czaszek. "Będą ofiary" - złowieszczo zapowiedziała celebrytka.

Więcej informacji o gwiazdach przeczytasz więcej na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek w przeszłości wyznała, że sezon świąteczny jest jej ulubionym czasem w całym roku. "Perfekcyjna" poważnie traktuje zadanie przystrojenia mieszkania. Zbliżające się Halloween również zmotywowało ją do tego, by nieco zabawić się dekoracją wnętrz. Na InstaStories pokazała, jak przygotowała się na święto duchów. Wyszło upiornie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek odsłoniła przed fanami mieszkanie. Jest jakby luksusowo, tylko że ciemno i szaro

Zobacz wideo Dlaczego Małgorzata Rozenek podróżuje z Franceską? Teraz chce mieć KONIA

Małgorzata Rozenek ozdobiła mieszkanie na Halloween

Małgorzata Rozenek lubi pokazywać na Instagramie, jak wyglądają stylowo urządzone pomieszczenia w jej mieszkaniu. Celebrytka starannie dobiera dekoracje, ale nie odmawia sobie odrobiny szaleństwa. Gwiazda uwielbia obchodzić Halloween, co udowodniła, publikując obszerną relację na InstaStories. Rozenek ubrana w pomarańczowy dres, z dumą zaprezentowała, jak ozdobiła salon. Nie zabrakło upiornych dekoracji w postaci czaszek, pajęczych sieci, kościotrupów czy dyń. 

Tymczasem w domu. Czekając na mrok, zbieramy siły, bo będzie się działo. Będą ofiary śpiączki cukrzycowej. Jesteśmy gotowi. Czekamy na was - napisała Małgorzata.

Małgorzata Rozenek ozdobiła mieszkanie na Halloween w stylu KardashianekMałgorzata Rozenek ozdobiła mieszkanie na Halloween w stylu Kardashianek Fot. Instagram/ m_rozenek

Rozenek pokazała również suto zastawiony słodyczami stół. Gwiazda zadbała o tematyczne ciasteczka w kształcie masek z filmu "Krzyk", duchów, a nawet gałek ocznych. 

Małgorzata Rozenek ozdobiła mieszkanie na Halloween w stylu KardashianekMałgorzata Rozenek ozdobiła mieszkanie na Halloween w stylu Kardashianek Fot. Instagram/ m_rozenek

Perfekcyjna chętnie pozowała do zdjęć z mrocznym filtrem na twarzy. Wolny weekend wykorzystała również na wycięcie dyni razem z najmłodszym synem, Henrykiem. Podoba wam się, jak udekorowała mieszkanie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.