Dorota Szelągowska znów jest zakochana! Kim jest jej wybranek? Ponoć szybko się do niej wprowadził

Wszystko wskazuje na to, że Dorota Szelągowska znów jest szczęśliwie zakochana. Co wiemy o jej nowym partnerze?

Dorota Szelągowska ma za sobą dosyć burzliwe życie miłosne. Pierwszy ślub wzięła w wieku 20 lat i z tego małżeństwa ma syna Antoniego. Następnie, po 11 latach związku, poślubiła Adama Sztabę. W 2017 wzięła trzeci ślub z niejakim Michałem, z którym ma córkę Wandę, jednak ta relacja również nie przetrwała próby czasu. Mimo to Szelągowska nie zrezygnowała z miłości. Jeden z tygodników donosi, że projektantka wnętrz znów jest zakochana.

Zobacz wideo Szelągowska o wadzie serca swojej córki

Dorota Szelągowska znów jest zakochana! Kim jest jej wybranek? Wprowadził się do niej po kilku dniach

"Życie na gorąco" twierdzi, że Szelągowska od jakiegoś czasu jest w nowym związku. Jej wybrankiem jest ponoć producent telewizyjny związany z TVN-em, co oznacza, że para prawdopodobnie poznała się w pracy. Gwiazda "Totalnych remontów Szelągowskiej" miała zdecydować się już na wspólne mieszkanie.

Jak udało nam się dowiedzieć, wprowadził się do niej zaledwie po kilku dniach związku i szybko podbił jej serce - czytamy na łamach tygodnika.

księżna Kate, książę WilliamKryzys w małżeństwie Kate i Williama? Jest kolejny dowód. Odepchnęła go na oczach świata

Z kolei "Rewia" donosi, że Szelągowska nie chciała mówić publicznie o związku, ponieważ obawiała się, że ojciec jej córki mógłby wykorzystać to w sądzie. Póki co sama zainteresowana nie odniosła się do opublikowanych informacji.

Magda Gessler i Waldemar KozerawskiUkochany Magdy Gessler pokazał zdjęcia dzieci! Córka to długowłosa brunetka

Rozwód Doroty Szelągowskiej

Prezenterka opowiedziała o swoim trzecim rozwodzie w programie Kuby Wojewódzkiego. Wspomniała wtedy, że był dla niej zamknięciem pewnego etapu w jej życiu.

Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ostatni ślub. Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy. Uważam, że nie ma o czym rozmawiać - powiedziała.

Mamy nadzieję, że Dorota jest teraz szczęśliwa.

Więcej o: