Agnieszka Kaczorowska pozuje w berecie i rozmyśla: Mam poczucie, jakbym nie pasowała do epoki, w której żyję

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się efektami nowej sesji i przy okazji podzieliła się z fanami swoimi "złotymi myślami". Okazuje się, że czuje się nie na miejscu w obecnych czasach.

Agnieszka Kaczorowska nie byłaby sobą, gdyby każdego dnia nie opublikowała nowego, wyretuszowanego zdjęcia i nie podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami. Tak było i teraz. Tym razem jednak zaskoczyła nietypowym wyznaniem.

Marcelina Zawadzka, Agnieszka KaczorowskaZawadzka oburzona "modą na brzydotę"? Mówi wprost o Kaczorowskiej

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje trzecią rocznicę ślubu na balkonie

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wróciła wspomnieniami do początków "Klanu". Dodała stare zdjęcie. "Tak, to ja. I moje pierwsze odcinki"

Agnieszka Kaczorowska pozuje w berecie i rozmyśla

Tancerka wrzuciła na Instagram fotografię zrobioną przez Marka Podolczyńskiego. Agnieszka Kaczorowska pozuje z rozmarzoną miną, zamkniętymi oczami i otwartymi ustami. Na głowie ma czerwony beret. To jednak opis do zdjęcia zwraca największą uwagę.

A ja coraz częściej mam poczucie, jakbym nie pasowała do szerokości geograficznej, w której żyję... i może nawet do epoki. Epoki nie zmienię, o #swojeja również dbam... Zostaje do przemyślenia miejsce... Na szczęście najlepiej mi po prostu w domu... A dom jest tam gdzie moja rodzina. Gdziekolwiek na świecie nie będziemy, jak będziemy razem, będzie pięknie. Taka złota myśl na dobranoc - napisała.
 

W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło słów uznania od fanów, którzy nie tylko chwalili zdjęcie tancerki, ale także przy okazji dzielili się swoimi przemyśleniami. Skupili się jednak głównie na wizji przeprowadzki. Większość ma podobne odczucia.

Polecamy również: Agnieszka Kaczorowska nagrała Emilkę, jak zajmuje się siostrą. Były buziaki i bujanie. Przesłodkie zachowanie dwulatki

Też macie wrażenie, że Agnieszka Kaczorowska nie pasuje do epoki?

Więcej o: