Joanna Opozda i Antek Królikowski gośćmi na ślubie i weselu siostry aktora. Widać ich stylizacje. Postawili na biel i czerń

Niedawno to Antek Królikowski był gwiazdą i tańczył na swoim weselu, a teraz bawi się na przyjęciu swojej siostry Julii. Żona aktora pokazała krótkie nagranie.

Joanna Opozda i Antek Królikowski jeszcze niedawno bawili się na swoim weselu, a teraz to oni byli gośćmi na takiej imprezie. Para pojawiła się na ślubie i przyjęciu weselnym u siostry aktora, Julii Królikowskiej. Wiadomo, na jakie stylizacje się zdecydowali. Stylowa para!

Antoni Królikowski wręczył żonie romantyczny prezentAntoni Królikowski zaskoczył żonę romantycznym prezentem. Aktor jest mężem na medal?

Zobacz wideo Tańce na weselu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Opozda i Antek Królikowski w drodze na ślub Julii. Widać ich stylizacje

Julia Królikowska i Jakub Nowak pobrali się 11 września w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. Ceremonia ponoć miała odbyć się już w sierpniu, jednak jak donosiło "Życie na Gorąco", na prośbę Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, data została zmieniona.

ZOBACZ: Julia Królikowska zaplanowała ślub, ale musiała go przełożyć. Poprosiła ją o to Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Przekładany ślub Julia ma już za sobą, a przed nią przyjęcie weselne, na którym nie brakuje gości. Część z nich już pochwaliła się ujęciami z imprezy. Ten ważny dzień dla państwa młodych celebruje m.in. Joanna Opozda i Antek Królikowski. Aktorka nie pokazała na razie ujęć z wesela, jednak nagrała wideo z samochodu, którym jechali spotkać się z nowożeńcami. Na krótkim wideo można zobaczyć stylizacje aktorskiej pary. Antek wybrał ciemny garnitur, pasującą do niego kamizelkę oraz białą koszulę. Joanna zdecydowała się na biało-czarną sukienkę w centki. Do tego dobrała subtelną biżuterię i zdecydowała się na delikatny makijaż i rozpuszczone włosy.

Mamy nadzieję, że wkrótce Joanna albo Antek zaprezentują się w całej okazałości! A młodej parze oczywiście gratulujemy!

Pierścionki zaręczynowe gwiazdPierścionki zaręczynowe gwiazd - czyj narzeczony najbardziej się postarał?

Więcej o: