Małgorzata Rozenek pozuje w luksusowej stylizacji, a fani grzmią: Nie wiem, co to za moda, ale ja nigdy bym się tak nie ubrała

Małgorzata Rozenek słynie z oryginalnych stylizacji, które przyciągają spojrzenia. "Perfekcyjna" pokazała się w nowym zestawie na Instagramie, a fani kolejny raz skrytykowali jej modowe wybory.

W ostatnim czasie styl Małgorzaty Rozenek jest szeroko omawiany. Wszystko za sprawą Kuby Wojewódzkiego, który rozpoczął publiczną dyskusję na kanapie "Dzień dobry TVN" na temat ubioru "Perfekcyjnej". Dziennikarz nie szczędził jej uszczypliwych komentarzy i wyznał, że Małgorzata jest "najśmieszniej ubraną gwiazdą". Celebrytka nie ma zamiaru się zrażać i w dalszym ciągu zakłada to, na co ma ochotę. Fani nie docenili jednak jej najnowszej stylizacji w odcieniach beżu. 

Zobacz: Kuba Wojewódzki ostro skrytykował Małgorzatę Rozenek, a Karolina Domaradzka przyznaje mu racje. "Trafnie ocenił jej styl"

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Małgorzata Rozenek krytykowana za wymyślne stylizacje 

Styl Małgorzaty Rozenek z pewnością wyróżnia się na polskich ulicach. Nie tylko za sprawą ubrań i dodatków od najlepszych projektantów, ale zamiłowania "Perfekcyjnej" do łączenia ubrań w tym samym kolorze. Małgosia nie boi się oryginalnych dodatków, które niestety czasami dodają zestawowi przaśności zamiast elegancji. 

Celebrytka na Instagramie pokazała się w nowym zestawie w odcieniach beżu. Założyła prosty biały t-shirt, na który narzuciła pstrokatą marynarkę z motywem Myszki Mickey. Do tego dobrała szerokie spodnie z lampasami i sportowe buty z wizerunkiem postaci z kreskówki. Całość uzupełniła okularami od Celine i jasną torebką z drewnianą rączką. "Perfekcyjna" nie ukrywała, że jest wielką miłośniczką postaci z filmów animowanych Walta Disneya.

Pierwsza (samozwańcza) prezes polskiego klubu @mickeymouse w pracy. Kto z was jest ze mną w tym klubie? - napisała celebrytka.
 

Najnowsza stylizacja Małgorzaty nie zachwyciła fanów, którzy przyznali, że nie rozumieją takiej mody

Nie wiem co to za moda, ale ja nigdy bym się tak nie ubrała.
Nie rozumiem tej mody.
Ta stylówka nie wygląda dobrze jak stoisz - czytamy.

A wy co myślicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.