Margot Robbie w sukience od polskiej projektantki. Wyglądała bosko! A cena kreacji? Tanio nie jest

Margot Robbie pojawiła się w studiu Jimmy'ego Kimmela w sukience od polskiej projektantki. Spojrzeliśmy na cenę kreacji.

Margot Robbie była gościnią w ostatni odcinku programu "Jimmy Kimmel Live". Aktorka znana z takich filmów,  jak: "Wilk z Wall Street", "Pewnego razu... w Hollywood" czy "Legion Samobójców" na wywiad przyszła w sukience projektu polskiej projektantki - Magdy Butrym

Zobacz wideo Co łączy Kylie Minogue, Nicole Kidman i Margot Robbie?

Margot Robbie w kreacji od polskiej projektantki 

Margot Robbie pojawiła się w studiu Jimmy'ego Kimmela w sukience projektu Magdy Butrym. Jasna sukienka w grochy od razu rzucała się w oczy. Kusa kreacja z delikatnej jedwabnej krepy idealnie leżała na aktorce, podkreślając jej sylwetkę, a zwłaszcza długie nogi. Robbie zestawił ją z czarnymi szpilkami od Jimmy Choo. Całość uzupełniała delikatną złotą biżuterią. Aktorka rozpuściła też włosy i postawiła na mocny makijaż, podkreślając usta pięknym odcieniem czerwieni. 

 

Nie tylko Margot Robbie

Sukienka, którą wybrała Margot Robbie, pochodzi z najnowszej kolekcji polskiej projektantki i właśnie trafiła do przedsprzedaży. Można ją znaleźć na stronie Butrym, a także na jednej z popularnych zagranicznych sklepów odzieżowych online. Sprawdziliśmy, ile kosztuje kreacja. Okazuje się, że do tanich nie należy. Za ten model trzeba zapłacić 1105 funtów, czyli w przeliczeniu 5823 złote. 

Sukienka od Magdy ButrymSukienka od Magdy Butrym Screen luisaviaroma.com

Warto też dodać, że Magdy Butrym jest znana projektantką, po której kreacje sięgają popularne gwiazdy. W projektach Polki widziana była nie tylko Margot Robbie, ale też Jennifer Lopez, Hailey Bieber, Jessica Alba, Beyonce czy Emma Stone. Również Anna Lewandowska postawiła na strój kąpielowy do polskiej projektantki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.