Margot Robbie w sukience od polskiej projektantki. Wyglądała bosko! A cena kreacji? Tanio nie jest

Margot Robbie pojawiła się w studiu Jimmy'ego Kimmela w sukience od polskiej projektantki. Spojrzeliśmy na cenę kreacji.

Margot Robbie była gościnią w ostatni odcinku programu "Jimmy Kimmel Live". Aktorka znana z takich filmów,  jak: "Wilk z Wall Street", "Pewnego razu... w Hollywood" czy "Legion Samobójców" na wywiad przyszła w sukience projektu polskiej projektantki - Magdy Butrym

Zobacz wideo Co łączy Kylie Minogue, Nicole Kidman i Margot Robbie?

Margot Robbie w kreacji od polskiej projektantki 

Margot Robbie pojawiła się w studiu Jimmy'ego Kimmela w sukience projektu Magdy Butrym. Jasna sukienka w grochy od razu rzucała się w oczy. Kusa kreacja z delikatnej jedwabnej krepy idealnie leżała na aktorce, podkreślając jej sylwetkę, a zwłaszcza długie nogi. Robbie zestawił ją z czarnymi szpilkami od Jimmy Choo. Całość uzupełniała delikatną złotą biżuterią. Aktorka rozpuściła też włosy i postawiła na mocny makijaż, podkreślając usta pięknym odcieniem czerwieni. 

 

Nie tylko Margot Robbie

Sukienka, którą wybrała Margot Robbie, pochodzi z najnowszej kolekcji polskiej projektantki i właśnie trafiła do przedsprzedaży. Można ją znaleźć na stronie Butrym, a także na jednej z popularnych zagranicznych sklepów odzieżowych online. Sprawdziliśmy, ile kosztuje kreacja. Okazuje się, że do tanich nie należy. Za ten model trzeba zapłacić 1105 funtów, czyli w przeliczeniu 5823 złote. 

Sukienka od Magdy ButrymSukienka od Magdy Butrym Screen luisaviaroma.com

Warto też dodać, że Magdy Butrym jest znana projektantką, po której kreacje sięgają popularne gwiazdy. W projektach Polki widziana była nie tylko Margot Robbie, ale też Jennifer Lopez, Hailey Bieber, Jessica Alba, Beyonce czy Emma Stone. Również Anna Lewandowska postawiła na strój kąpielowy do polskiej projektantki.