Emma Stone w sesji dla brytyjskiego Vogue'a w sukni polskiej projektantki. Wygląda przepięknie, ale kreacja do tanich nie należy

Emma Stone zaprezentowała się w sesji dla brytyjskiego "Vogue'a" w kreacji Magdy Butrym. Złota suknia kosztuje ok. 22 tysięcy złotych.
Zobacz wideo

To normalne, kiedy najwięksi, światowej sławy projektanci mody ubierają najpopularniejsze gwiazdy. Ale kiedy udaje się to designerowi z Polski, jest to naprawdę ogromny powód do dumy. Dokonała tego Magda Butrym.

Do entuzjastki jej marki należą m.in Alessandra Ambrosio i Kim Kardashian. Do tego grona dołączyła też Emma Stone. Aktorka pokazała się w kreacji polskiej projektantki w najnowszym wydaniu brytyjskiego "Vogue'a".

Emma Stone w kreacji Magdy Butrym

W sesji dla brytyjskiego "Vogue'a" zdobywczyni Oscara zaprezentowała się złotej sukni z frędzlami. Kreacja niewątpliwie podkreśliła porcelanową karnację Emmy i idealnie zagrała z płomiennymi włosami gwiazdy. Magda pochwaliła się efektem na Instastory:

Emma Stone w kreacji Magdy ButrymEmma Stone w kreacji Magdy Butrym fot.Instagram/ Magda Butrym

Bez wątpienia to doskonała reklama dla projektantki, ale też powód do dumy. Niestety, na kreację, w jakiej zaprezentowała się Emma Stone, nie każdy może sobie pozwolić. Koszt tego cuda to niemalże 6 tysięcy dolarów, czyli ok. 22 tysięcy złotych. 

Kreacja Magdy ButrymKreacja Magdy Butrym fot.screen

KS