Jak wygląda zwyczajny dzień Viki Gabor? "W głowie się to nie mieści! Jestem śpiochem" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Viki Gabor rozpoczęła karierę w bardzo młodym wieku. Co robi, kiedy ma wolne?

Viki Gabor od zawsze marzyła o muzycznej karierze. Rodzice postanowili pomóc jej je spełnić i zgodzili się na udział córki w "The Voice Kids". Choć nie wygrała drugiej edycji (zajęła drugie miejsce), można powiedzieć, że to ona wyszła zwycięsko z programu. Pojechała na Eurowizję Junior, a Europa ją pokochała. W Polsce ma mnóstwo fanów, którzy zapewne chcieliby być na jej miejscu. Jak w takim razie wygląda zwyczajny dzień idolki polskich nastolatków?

Zobacz wideo Jak wygląda zwyczajny dzień Viki Gabor? „W głowie się to nie mieści! Jestem śpiochem"

Jak wygląda zwyczajny dzień Viki Gabor? „W głowie się to nie mieści! Jestem śpiochem" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Podczas sopockiego festiwalu, na scenie obok Kayah wystąpiła Viki Gabor. Nastoletnia gwiazda opowiedziała przed naszą kamerą, jak wygląda jej dzień. A właściwie próbowała, bo... głównie śpi.

Idę spać, wstaję, wstaję późno... Ja nawet nic nie powiem, bo jestem takim śpiochem, że to się w głowie nie mieści. Ja mogę spać cały dzień i nie mam dosyć. Jestem nocnym markiem. Wolę się kłaść bardzo późno i spać dużo. Lubię nie spać w nocy.

Jak rodzice gwiazdy reagują na jej nocne życie?

Jak mam dzień wolny, to rodzice nie mają nic przeciwko, ale jak jest szkoła i muszę wcześniej wstać, to mówią: Viki, musisz iść spać. Idę wtedy spać.

Aktualnie Viki ma wakacje, a kilka tygodni temu odebrała szkolne świadectwo. Wyznała naszemu reporterowi, że nie było na nim czerwonego paska, aczkolwiek mało brakowało.

Było trochę ciężko w tym roku, było dość intensywnie z muzyką. Ostatnio nagrywałam kilka piosenek, więc dużo się działo, ale było okej, było dobrze - stwierdziła.

Viki GaborTVP komentuje decyzję sądu w sprawie Viki Gabor. "Gdyby to była gwiazda TVN, ten wyrok mógłby być inny"

Więcej o: