Grzegorz Krychowiak nie wytrzymał. Do fanów wkurzonych za występ na Euro: W kwietniu byłem Jezusem

Grzegorz Krychowiak ma dość krytyki internautów i postanowił im odpowiedzieć. Nie przebierał w słowach. Poszło o jego pamiętny występ na turnieju Euro 2020.

Grzegorz Krychowiak nie błysnął podczas Euro 2020. W pierwszym meczu polskiej reprezentacji ze Słowacją otrzymał czerwoną kartkę. Osłabił drużynę i nie wystąpił też w kolejnym meczu przeciwko Hiszpanii. Później musiał się tłumaczyć. Kibice mu tego nie zapomnieli i na piłkarza spadła (zasłużona?) fala krytyki. Jednak choć Polacy już jakiś czas temu wrócili do domu, Krychowiak wciąż mierzy się z krytycznymi komentarzami. Po dłuższym milczeniu w mediach społecznościowych odpowiedział internautom. W mocnych słowach.

Zobacz wideo Grzegorz Krychowiak przed Euro odpoczywa w Egipcie

Euro 2020. Grzegorz Krychowiak ma dość krytyki na swój temat

Piłkarz po nieudanym Euro 2020 wybrał się z żoną na wakacje. Od 13 czerwca nie był aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak przerwał milczenie i dodał post ze zdjęciem zrobionym podczas treningu. Nie spodziewał się, że internauci w komentarzach wrócą do jego gry podczas Euro.

Żebyś Ty w meczach ze Słowacją i Szwecją był taki aktywny, jak na Facebooku, to nie musielibyśmy wracać po trzech meczach do domu.
Po wspaniałym, pełnym sukcesów występie na Euro, wreszcie znalazłeś czas/odwagę na Facebooka? - skomentowali internauci pod postem piłkarza.

I dostali od niego odpowiedzi.

To był trudny czas, który chciałem spędzić z rodziną, ale nie zamknę się w szafie do końca życia, bo nie wyszedł mi mecz. Taka jest piłka, jeszcze w kwietniu byłem Jezusem. Ale piękno piłki jest też takie, że szybko daje szansę się odegrać - odpisał Grzegorz Krychowiak.

Nie wszystkim się to spodobało.

Grzesiek, więcej pokory i daj się poznać z dobrej gry, a nie z tego, że komuś błyskotliwie odpisałeś w komentarzu - napisał jeden z fanów.

W opinii kibiców Grzegorz Krychowiak był jednym z najsłabszych reprezentantów Polski na Euro 2020. Teraz wrócił do treningów w Lokomotiwie Moskwa i zamierza dać z siebie wszystko w nowym sezonie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA